Binali Yıldırım'dan İstanbullu'ya büyük müjde

Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu.

GİRİŞ 10.05.2019 14:08 GÜNCELLEME 10.05.2019 16:37
Bu Habere 32 Yorum Yapılmış

Binali Yıldırım, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçişlerle ilgili bir ceza olmuştu. 1. Sınıf araçlara yeniden ceza yazılmıştı. Bundan böyle birinci sınıfa giren araçların köprüden herhangi bir cezalı geçişleri sayılmayacak. Bu kararı konuştuk İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile, düzeltecekler." dedi.

 

 

Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satırbaşları:

Her ramazanın sonunda bayram vardır. Bu pazar anneler günü. Şimdiden annelerimizin gününü kutlayalım. "Cennet ayaklarının altında" diye müjdelenen annelerimizin anneler gününü kutlayalım.

 

 

MHP İLE ORTAK PROGRAMLAR

Tabiki Cumhur İttifakı devam ediyor. Sayın Bahçeli İstanbul'da kampanyasını sürdürecek. Biz de bazı ortak programları gerçekleştireceğiz. Bu şekilde güzel sonucu elde edeceğiz.

KÖPRÜ CEZALARI İÇİN MÜJDE

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde oradan yasak geçişlerle ilgili hayli cezalar oluşmuştu. Bu cezalar yapılan bir düzenlemeyle kaldırılmıştı. Ondan sonraki uygulamalarda da yine bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı yine cezalar kesilmeye başlamış. Birinci sınıf araçlar; Doblo ve benzeri hariç diye UKOME kararı olduğu için ceza yazılmaya başlanmış.Bu kararı da konuştuk İBB ile düzeltiyorlar, inşallah bundan böyle birinci sınıfa giren taksi, doblo benzer araçlar olsun herhangi bir şekilde cezalı geçiş sayılmayacak. Böylece vatandaşlarımızın mağduriyeti bitmiş olacak. İBB, Pazartesi toplantısında yine İstanbul'u ilgilendiren AK Parti grubunun önerileri var, onları görüşecek.

ETİKETLER
Aday
YAZDIR
YORUMLAR 32
 • yurttaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Hocam! Akıl vermek gibi olmasın da; İstanbula çöp dağlar, tankerlerden plastik bidonlarla karaborsa satılacak sular gibi şeylerin müjdesini ver ki oy alasın. Hizmete oy verselerdi yüzde doksan alman gerekirdi.
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Amerikanın, Batının, Fetönün, Kandilin Okları nereyi gösteriyorsa Türkiyenin Bekası için Oradan uzak kalacaksın?
  Cevapla
 • mhs 1 yıl önce Şikayet Et
  osmangazi köprüsü ve ist-izmir otobanının fiyatı çok fahiş. en çok istanbullular kullanıyor. fiyatı indirin bakın seçimlere nasıl yansiyacak.
  Cevapla
 • Haydar 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sana iyi de devam arkandayız
  Cevapla
 • OSMANLI TORUNU 1 yıl önce Şikayet Et
  İstanbul u ya Osmanlı torunları kazanacak yada bizans tohumları karar seninnn dikkat durum çok ciddiii
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Azerbaycan Ermenistan'ı pişman etti! Tamamı yok edildi
ABD'yi sallayan iddia! Trump yönetimi hazırlık yapıyor