Erdoğan talimatı verdi: Bizim hakkımız yendi...

“Bundan sonra odak noktamız vatandaşın gönlüne girmek. Vatandaşın bir gönül kırgınlığı varsa önce onu tamir edeceğiz ve gönlünü kazanacağız.”

Erdoğan talimatı verdi: Bizim hakkımız yendi...
Erdoğan talimatı verdi: Bizim hakkımız yendi...
GİRİŞ 13.05.2019 07:55 GÜNCELLEME 13.05.2019 08:41
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün İstanbul İl Başkanlığında İstanbul milletvekilleri, il gençlik ve kadın kolları yönetimi, üç kademe ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve genel başkan yardımcıları ile bir araya geldi.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı toplantıda İstanbul süreci ele alındı. Erdoğan, İstanbul’un birçok sorununu çözdüklerini belirterek “AK Parti olarak yapılan projelerle Türkiye’nin geleceğini değiştirdik. Şehirde altyapı ve üstyapı çalışmalarına yönelik her şeyi yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bundan sonra odak noktamız bütün seçmenlerin gönlüne girmek. Vatandaşın bir gönül kırgınlığı varsa önce onu tamir edeceğiz ve gönlünü kazanacağız” dedi.

 

 

FOTOĞRAFI İYİ ÇEKİN

Herkesin dur durak bilmeden çalışması gerektiğinin altını çizen Erdoğan “Herkes yaptığı işten emin olacak. Sürece hep birlikte dâhil olacağız. Birlikte çalışacak ve kazanacağız” diye konuştu. Erdoğan, seçmenle temas kurarken vatandaşın sorununun da çok iyi dinlenmesi gerektiğini ifade ederek “Ulaşılmadık seçmen bırakılmayacak. Seçmen ne istiyor? Şikâyetleri nedir? Oy vermediyse, neden vermedi? Tüm bu fotoğrafı çok iyi çekin. Asıl olarak bizim projelerimizi, neler yaptığımızı ve neler yapmak istediğimizi, İstanbul’u Türkiye’nin lokomotifi yaparak nasıl ileriye taşıyacağımızı vatandaşa iyi anlatın” talimatı verdiği öğrenildi. Erdoğan YSK’nın İstanbul kararının vatandaşa iyi anlatılmasını isteyerek, “Bu karar hukukun kararıdır. Bizim hakkımız yendi, oylarımız çalındı. YSK da haklılığımızı teyit etti” dedi.

Türkiye Gazetesi

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  kitlerde calışan taşeron kadrosuna kavuşamamıştır ve kadro alamyan taşeronda calışan işciler vardır başkanım
  Cevapla
 • özdemir 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın başkanım kızılcıhamam kampında milletvekilleri ile değilde mahallelerden teşkilat üyesi olan birisi çağırsanız size alt tabakanın sorunlarını inan çok daha iyi anlatır.
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben esnafim 1998sgk girişim var 15yildirda bağkur ödedim 5400gun doldu kanunen emekli olmam lazım devlet diyorki esnafsan emekli olamazsınız kapat işyerini hiç açma kısmı emeklilikten gün gelir yaşın dolar emekli olursun .şimdi bu dogrumu benim yaşım 40 bari maaş vermek istemiyorsanız ekli edin isyeriizi acalim evimize ekmek gôtürelim Adalet olsun
  Cevapla
 • Adalet 1 yıl önce Şikayet Et
  vatandaşın gönlünü almak istiyorsan reis,adalet sistemini düzeltin....kimse memnun değil,suçlular,hakaret edenler vatana millete hiyanet edenler serbest, hakimler devlet başkanı gibi, adaletsiz karalar veriyor kimse sorgulayamiyor
  Cevapla
 • bolulu 1 yıl önce Şikayet Et
  Bolu il başkanı nı değiştirmezseniz 2023 çok zor gözüküyor sayın cumhurbaşkanım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
27 Mayıs darbesinde Necip Fazıl ve Nurettin Topçu olmak!
İptale rağmen para çekiyorlar! Vatandaşa önemli uyarı: Kredi kartınızı kontrol edin