Yunan gazete için 'ciddiye almam' demişti, bakın ortaya ne çıktı!

CHP'nin İstanbul adayı, kendisi için 'İstanbul'u fetheden Pontus'lu' manşeti atan Yunan gazeteyi yalanlamamış, ciddiye almadığını belirterek, 'uyduruk yerel gazete, birisi haber yaptırmış' demişti. Ancak ortaya çıkan fotoğraf, İmamoğlu'nun bu ifadelerini de yalan çıkardı. CHP'nin adayı, söz konusu gazetenin muhabirini bir gün boyunca yanında gezdirmiş, fotoğraf çektirmiş, röportaj vermiş...

GİRİŞ 23.05.2019 21:52 GÜNCELLEME 23.05.2019 21:54
Bu Habere 168 Yorum Yapılmış

CNN Türk'te Ahmet Hakan'a konuk olan İmamoğlu, CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu, Yunanistan'daki Ethnos isimli gazetenin "İstanbul'u fetheden Pontuslu" başlığının hatırlatılması üzerine, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'ya hakaret etmişti.

 

 

"UYDURMA KIYTIRIK YEREL GAZETE, BİRİSİ HABER YAPTIRMIŞ" DEMİŞTİ

Ahmet Hakan'ın "gazeteye neden cevap vermediniz" sorusu üzerine daha da gerilen İmamoğlu, "Yunan medyası diye bir şey var mı? Ulan niye cevap vereceğim, uydurma bir yerel gazete o. Birisi bir haber yapmış veya yaptırmış bilemem." demişti.

"LÜTFEN KONUYU KAPATALIM"

Daha sonra ise İmamoğlu'nun ısrarla "bu konuyu kapatalım, başka konuya geçelim" şeklinde ısrarcı olması dikkat çekmişti.

 

 

İMAMOĞLU YUNAN GAZETECİYİ 1 GÜN BOYUNCA YANINDA GEZDİRMİŞ

Ancak, İmamoğlu'nun "uydurma yerel gazete, birisi haber yaptırmış" dediği haberin muhabirIoanna Kleftogianni isimli muhabirin İmamoğlu'nun seçim çalışmasına katıldığı ve İmamoğlu ile 1 gün geçirdiği ortaya çıktı.

Gün sonunda İmamoğlu ile bir de fotoğraf çektiren muhabirin çalıştığı Ethnos Gazetesi de yerel gazete değil, Yunanistan'ın en büyük gazetelerinden birisi durumda.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
ioanna kleftogianni
YAZDIR
YORUMLAR 168
 • yiğido 1 yıl önce Şikayet Et
  Ahmet Hakan bile bu rum un karşısında şaşırdı. Adam tam bir tiyatrocu.
  Cevapla
 • erdoğan 1 yıl önce Şikayet Et
  göz göze diz dize bayağa bir yakından tanıyormuş
  Cevapla
 • gökbörü 1 yıl önce Şikayet Et
  övenezalladaki tyatrocuyla bizimki aynı kıyafet aynı gömlek ,kollarını sıvamasıda aynı ,maskeleri düşdü sionnun beslemeleri
  Cevapla
 • samimi 1 yıl önce Şikayet Et
  O resimdeki siz misiniz diye sorun hayir ben degilim diyecektir ,ayni fetöcülerin mahkemede karisina onu tanimiyorum dedigi gibi.
  Cevapla
 • Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Vay gavur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Araç alacaklar dikkat! İşte taşıt kredisi faiz oranları…
Acil servisi bastılar! Sağlık çalışanları sedyeyle barikat kurdu