CNN Türk Genel Müdürü'nden açıklama!

CNN Türk'ün Müdürü Bora Bayraktar, CHP'nin Amerika Temsilcisi Yurter Özcan iddialarına cevap vererek, 'İki gündür üzerimden döndürülen tartışmaya açıklık getirmek isterim. Bu iddiayı dile getiren CHP'nin Washington temsilcisi ile hiçbir görüşmem temasım olmamıştır' dedi.

CNN Türk Genel Müdürü'nden açıklama!
CNN Türk Genel Müdürü'nden açıklama!
GİRİŞ 25.05.2019 00:31 GÜNCELLEME 25.05.2019 00:31
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Bora Bayraktar'ın açıklaması şu şekilde:

İki gündür üzerimden döndürülen tartışmaya açıklık getirmek isterim. Bu iddiayı dile getiren CHP'nin Washington temsilcisi ile hiçbir görüşmem temasım olmamıştır. Kendisini hayatımda hiç görmedim. Kulaktan dolma yanlış bilgilerle bu tartışmayı başlatmıştır. Zaten attığı tweetler mişli mışlıdır.

"HİÇBİR YERDE SÖZLÜ AÇIKLAMAM OLMAMIŞTIR"

CNN Türk'ün yayınları ile ilgili hiçbir yerde hiçbir sözlü açıklamam olmamıştır. Sadece Financial Times'a yazılı olarak Sayın İmamoğlu'nun iddialarına cevap olarak bir açıklama gönderdim. Orada da yayın ilkelerimizin altını çizdim. Bana atfedilen sözler ise bir toplantı çıkışında kaba bir şekilde üzerime gelen bir gence ayak üstü söylediğim birkaç kelimeden yaptığı maksatlı çıkarımlardır.

Bu mesnetsiz iddiayı "haber" diye dolaşıma sokanlar da beni arayıp işin aslını sorma zahmetine katlanmamıştır. Gazetecilik bu mudur? Bu gruplar kendi alanlarını genişletmek için bu saldırılara ne yazık ki tüm gazetecilik ilkelerini çiğneyerek katılmaktadırlar.

Kamuoyunun bilgisine.

YORUMLAR 3
 • Konya ..42 2 yıl önce Şikayet Et
  Yalan denilince aklıma CHP geliyor.Bu adamlar özel eğitimmi alıyorki ? CNN Açık ve net doğruları anlarmış ne güzel . Her kese hatırlı sahurlar.
  Cevapla
 • C.Türk 2 yıl önce Şikayet Et
  Yalanlarla İftiralarla Hırsızlıklarını örtbas etmek için Büyük bir kampanya başlattılar ortalık Provakatörlerden geçilmiyor?.. Ama halkımız bu sahtekar HIRSIZ Musakkacıların Tiyatrolarını yutmaz!.
  Cevapla
 • İSTANBUL...34 2 yıl önce Şikayet Et
  Aynen doğru kardeşim yalan,iftira denildimi akla chdpkk,ip vb leri gelir.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika... Erdoğan'ın açıkladığı 20 milyarlık müjdenin detayları belli oldu!
Merkez Bankası'ndan son dakika döviz kuru açıklaması: Müdahale ediliyor