CİMER'e Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili ağlatan mesajlar!

Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'nin başlattığı Barış Pınarı Harekatı konusunda Cumhurbaşkanlığına destek mesajları yağıyor. Evini ve arabasını bağışlamak isteyen, cepheye koşmak isteyen, geri hizmette, yemekhanelerde görev almak isteyen vatandaşların, yazdıkları mesajlardaki samimiyet duyguladırıyor.

CİMER'e Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili ağlatan mesajlar!
CİMER'e Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili ağlatan mesajlar!
GİRİŞ 11.10.2019 19:18 GÜNCELLEME 11.10.2019 19:24
Bu Habere 141 Yorum Yapılmış

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili Cumhurbaşkanlığı'na vatandaşlardan mesaj yağdığını belirterek bazı mesajları Twitter hesabından paylaştı.

 

 

Altun'un, CİMER'e gelen mesajlardan derlediği metinlerde, evini ve arabasını bağışlamak isteyenlerin ve cepheye gitmek isteyenlerin yanı sıra, hasta olduğunu ancak yemekhanede yardım edebileceğini belirten vatandaşların da olması dikkat çekti.

İşte, Fahrettin Altun'un "Bu milletin her bir ferdi bir mucizedir. Zaman değişir, teknoloji değişir, dünya değişir; milletimizin fedakarlığı, vatan sevgisi, feraseti değişmez. Bu millet eğilmez." notuyla paylaştığı mesajlardan bazıları:

 

 

"EPİLEPSİ HASTASIYIM AMA EN AZINDAN YEMEKTE YARDIM EDERİM"

- Sayın Cumhurbaşkanım, an itibariyle başlayan Barış Pınarı Harekatı'nda ben de görev almak istiyorum. Epilepsi hastasıyım ama en azından yemekte yardım ederim.

"AİLEMLE BİRLİKTE HAREKATA KATILMAYI TALEP EDİYORUZ"

- Türkiye Cumhuriyeti devletinin 33 senedir toprağında yaşamaktayım. Ben, eşim ve birisi 13, diğeri 6 yaşında olmak üzere 2 evladım devletimin şerefli ekmeği boğazımızdan geçiyor. Bu vatanın bekası için, devletimizin, kahraman askerlerimizin sonuna kadar yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Zeytin Dalı Harekatı'nda da yazmıştık, nasip olmadı. Şimdi ise Barış Pınarı Harekatı'nda kahraman ordumuzun bir ferdi olarak, vatanımızın güvenliği için ailemle birlikte bu harekata katılmayı talep ediyor, sahabe efendilerimizin dediği gibi yatarak ölmektense ayakta ölmeyi devletimizden talep ediyoruz.

"4X4 PİKAPIM VAR, İSTEDİĞİNİZ YERE BİZZAT GETİRİP BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM"

- .... plaka sayılı, 2011 model, 55.000 kilometrede, 4x4, tüm bakımlarını yeni yaptırdığım Ssangyong action sport lux pikap sahibiyim. Aracımın lastiklerini, aküsünü, balatalarını, yağını, filtrelerini değiştirip istisnasız tüm bakımlarını özellikle yaptırdım.

Daha önce hiç arazide kullanmadım. Hiçbir kazası ve kusuru yoktur. Ağır 4x4, normal 4x4 ve iki çeker özellikleri vardır. Arazi kullanımına tam uygundur.

Bugün itibariyle başlayan Barış Pınarı Harekatı nedeniyle, ihtiyaç bulunması ya da ileride ihtiyaç olabilme ihtimali, özelliklerini belirttiğim aracımı, uygun göreceğiniz devletimin ilgili birimine hiçbir şekilde geri istemeksizin, mülkiyetini de devrederek ve de istenilen vilayete bizzat getirerek vermek istiyorum.

Gereği için bilgilerinize arz eder, ivedi olarak cevap ve talimatlarınızı istirham ederim. Saygılarımla...

"İKİ EVİM VAR, BİRİNİ BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM, SİZ HİÇ MAHSUN OLMAYIN"

- Selamun aleykum Sayın Cumhurbaşkanım. Barış Pınarı Harekatı'nı yüzde bir milyon destekliyorum. Devletime maddi destek lazımsa da iki tane evim var. Birini bağışlamaya hazırım. Siz hiç mahsun olmayın.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 141
 • kemal ozdemir 9 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanım baris pinari hareketine göstermiş olduğun kadarki durusunuzdan dolayı sizi allah basimizdan eksik etmesin 2002 sen beri AKP delegesiyim doğru bir karar verdiğimiiçin ölünceye kadar arkanizdayiz allah yolunu acik etsin
  Cevapla
 • Ay Yıldız 9 ay önce Şikayet Et
  Vatan Sana Canım Feda
  Cevapla
 • Kahraman 9 ay önce Şikayet Et
  Barış pınarı harekatında sonuna kadar askerimizin devletimizin yanındayız. Allah hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah
  Cevapla
 • vatansever 9 ay önce Şikayet Et
  Tarihte Siyeri Nebiye baktığımızda Medine döneminde Yahudilerle münafıklar ve müşrikler nasıl çıkarları için bir araya gelmişlerse şimdi de aynı bakın . Elhamdülillah biz Türkiye Cumhuriyeti olarak bütün vatansever halkımızla Peygamberimizin tarafındayız.Çok açık değil mi
  Cevapla
 • HAKAN AYŞAN 9 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar gelin Vatanımız sözden öte icraat yapalım Türk halkı olarak kendi kendimize bir yardım kampanyası oluşturalım. Sosyal medyayı etkin kullanan arkadaşlar, duyurun. Bu ülke 85milyon. Nüfüsun yarısını çalışmayan hanımlar, çocuklar, hiçbir geliri olmayan kişiler kabul ederek kalan 42,50milyon'a sesleniyorum. Üst sınır tabiî ki limitsiz olmak üzere 5000TL-2500-1500-1000-500-250-150-100-50-10ve hatta 1 TL’lik baremlerde bağış yapalım. Bu ülkede ne zenginler, ne GÖNLÜ ZENGİNLER VAR. İnanıyorum ki 100milyon TL'yi aşarız. Bir portalda alfebetik sırayla tüm bağışçılar ve miktarları yayında olsun. Hadi yapalım, çok daha fazlası toplanacak inanın.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP'li belediyede skandal: Başkan talimat verdi, kadın gazeteciyi darp edip yerde sürüklediler
Bolton'dan PKK'ya mesaj: Biden gelirse...