Semih Yalçın 8 maddede yerden yere vurdu: Gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi

MİT şehidimizin ifşası ile gündeme gelen Ümit Özdağ'ın dün akşam Habertürk canlı yayında AK Partili Resul Tosun ile girdiği Suriye ve FETÖ kavgası programa damga vurdu. Program sonrasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ümit Özdağ ile ilgili çok sert açıklamalar yaptı.

GİRİŞ 05.03.2020 19:40 GÜNCELLEME 05.03.2020 19:58
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

İyi Partili Ümit Özdağ Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programında tepki çeken açıklamalarda bulundu. Özdağ'ın AK Partili Resul Tosun ile girdiği FETÖ tartışmasında "Recep Tayyip Erdoğan barışsa AK Parti'nin tümü FETÖ ile barışır" ifadeleri bardağı taşıran son damla oldu. 

"GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERME VAKTİ GELDİ"

Özdağ'a en sert tepki ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi. Yalçın, Türkiye düşmanlarının lehine algı operasyonu düzenlemeye yeltenmekle suçladığı Özdağ'ı "gerçek yüzünü" göstermeye davet etti. Yalçın paylaşımında şu ifadeleri kullandı; İdlib’de Türk askeri büyük bir beka mücadelesi ve şehitler verirken televizyon ekranlarına çıkıp provokasyon yapan, toplumu kaos ve infiale sevk etmeye, Türkiye düşmanlarının lehine algı operasyonu düzenlemeye yeltenen Ümit Özdağ’ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi.

15 TEMMUZ HATIRLATMASI

2 - 15 Temmuz ihanet teşebbüsü sırasında, tıpkı babasının geçmişteki darbelerde kader arkadaşı Başbuğ Alpaslan Türkeş’i terk ederek ortadan kaybolduğu gibi, Ümit Özdağ da aynı gece ortadan kaybolmuştur.

HDP İLE GAYRİRESMÎ SEÇİM İTTİFAKI

3-Vaktiyle MHP’nin geleneksel çizgisinden saptığını, PKK’nın güçlenmesine yol açtığını ileri sürerek Lider Devlet Bahçeli’ye karşı 2006’da bayrak açan Ümit Özdağ, CHP ve İP’in bölücü terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan HDP ile gayriresmî seçim ittifakına sesini çıkarmamıştır.

RANT CORPORATION GÖRÜŞMELERİ

4-Ümit Özdağ, ortalıkta pişkin pişkin dolaşacağına İsrail ve Yahudi lobileriyle ve ABD'deki Yahudi think-tank kuruluşu JINSO ile kurduğu gizli ilişkilerin, Rant Corporation ile görüşmelerinin sebebini açıklamalıdır.

5-Adlarına pervasızca konuşmaya cüret ettiği Türk milliyetçileri; Ümit Özdağ’ın ABD ile İsrail’de Türkiye'nin ve Ülkücü Hareketin geleceğine dair ne tür kirli pazarlıklar yaptığını bilmek istemektedir.

6-Ümit Özdağ, vaktiyle başkanı olduğu Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) bütçesiyle gerçekleştirdiği İsrail gezileri sırasında Mescid-i Aksa’yı mı yoksa Mossad’ı mı ziyaret etmiştir?

7-Kamuoyunda Özdağ’ın, Türk milliyetçiliği davasına fitne ve tefrikayla zarar vermek üzere görevlendirilmiş kripto FETÖ destekçisi bir eleman olduğuna dair kanaatler giderek güçlenmiştir.

"YURTTA SULH KONSEYİ” ÜYESİ OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILMALI"

8(son)-Ümit Özdağ’ın “Yurtta Sulh Konseyi” üyesi olup olmadığı araştırılmalı; bu sözde milliyetçinin, aslında Türk milliyetçiliğinin kripto düşmanı ve Türkiye’de küresel aktörler adına görev yapan pis bir ajan olup olmadığı acilen aydınlatılmalıdır.

YORUMLAR 50
 • vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  Semih Yalçın ne kadar doğru söylemiş.
  Cevapla
 • Batmanli 3 yıl önce Şikayet Et
  iddia ettiğiniz tüm başlıklar bu zata cuk diye oturuyor.
  Cevapla
 • Osmanlı Torunu 3 yıl önce Şikayet Et
  Ben de aynen katılıyorum , ama böyle birini tv'ye çıkarıp canlı yayında konuşturmak onun kirli amacına yardım ve yataklık etmek değilmidir. RTÜK böyle hain ve ajanları yayına çıkaranlara engel olmalı .
  Cevapla
 • vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sayın Semih YALÇIN abimiz sonuna kadar bu davada sizinleyiz
  Cevapla
 • Atalay 3 yıl önce Şikayet Et
  illa bir sifat kullanilacaksa bu kisi kriptolojinin her türlüsünü kendinde barindiran bir virüstür.Ben bir Türk milliyetcisiyim ve bu kriptonun ne yaptigini en iyi bilenlerdenim.Bu kisi ülkücü hareketin icine bir sekilde sizmis bir habistir ve ülkücü camia buna aksam yedigi yemegi bile anlatmaz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Genç kadın yaralı annesinin başında Siyonistlere bakın nasıl cevap verdi!
Mardin'de SİHA'lar takip etti, komando avladı! 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı'