AK Parti Milletvekili Gündoğdu maaşını yardım kampanyasına bağışladı

AK Parti Ordu Milletvekili Gündoğdu, İHH'nın başlattığı "Şimdi Dayanışma Vakti" kampanyasına maaşını bağışladı.

AK Parti Milletvekili Gündoğdu maaşını yardım kampanyasına bağışladı
AK Parti Milletvekili Gündoğdu maaşını yardım kampanyasına bağışladı
GİRİŞ 28.03.2020 14:31 GÜNCELLEME 28.03.2020 14:31
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle İHH tarafından başlatılan “Şimdi Dayanışma Vakti” yardım kampanyasına maaşını bağışladı.  

Milletvekili Gündoğdu, Hükümetimiz dünyayı etkisi altına alan salgın hastalığa karşı en güçlü tedbirleri almakta , dünya’da eşine az rastlanır bir mücadele yürüterek , salgından en az zararla çıkmamız için gecesini gündüzüne katmaktadır. Modern tıbbın gerektiği her şey hastalığın bertaraf edilmesi için ve vatandaşlarımızın sağlığı için seferber edilmektedir. Ancak, bunun yanında , yetkililerin uyarılarını dikkate almamız çok ama çok önemli bu salgını evimizde kalarak ve kişisel temizliğimize dikkat ederek birlikte engelleyebiliriz. Zorunlu haller dışında evimizden dışarı çıkmayalım , bu hepimizin iyiliği için yapılan bir düzenleme ve uygulamadır. Allah ülkemizi, milletimizi devletimizi, ve tüm insanlığı semavi ve arzı afetlerden ve salgın hastalıklardan korusun dedi. 
Milletvekili Gündoğdu, Bu zor günlerde ülkemizdeki yaşlı, kronik hasta ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak için bir çok vakıf ve derneğin yardım çalışmalarına başladığını hatırlatarak , kendisinin de İHH’nın başlattığı “Şimdi Dayanışma Vakti” kampanyasına maaşını bağışlayarak bir nebze olsun katkıda bulunduğunu ifade ederek, imkanı olan vatandaşlarımızın da bu gibi sosyal organizasyonlarına destek vermelerinin önemine vurgu yaptı.

YAZDIR
YORUMLAR 21
 • Foçanın Çavuşu 6 ay önce Şikayet Et
  Sayın Risdende bekliyoruz ve vekillerin hepisinden
  Cevapla
 • Hasan 6 ay önce Şikayet Et
  Allah'ın adaletini bekleyelim
  Cevapla
 • Reis C* 6 ay önce Şikayet Et
  600 vekilden aynı duyarlılığı bekliyoruz acaba 600 vekilden kaç tanesi bunu yapar MİLLET OLARAK BUNU MERAK EDİYORUZ hodri meydan...
  Cevapla
 • Hasan Basri UZUN 6 ay önce Şikayet Et
  İHH ya değil bence illerdeki Aile Sosyal İl Müdürlüklerine bağışlanmalı ve her ferde ulaştırılmalı
  Cevapla
 • Mahir 6 ay önce Şikayet Et
  Bence yanlış düşünüyorsun.
  Cevapla
 • Ahmet 6 ay önce Şikayet Et
  Bende şuan Maldivler çalışıyorum. Buradaki millet vekilleri maaşların yüzde 20 oranında düşürülmesi için mecliste oylama yapıp düşürdüler. Bu ekonomik kriz nedeniyle. İnşallah bizim vekillerden de böyle bir istek gelir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ermeni hava aracı böyle vuruldu!
Paşinyan'ın küstahlığına Erdoğan'dan sert cevap! Trump, Putin ve Macron'dan ortak açıklama