AK Parti İstanbul Kadın Kolları'ndan çocuklar için resim yarışması

AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanlığı tarafından “Çocukların Gözünden Ramazan” adlı resim yarışması başlatıldı. Koronavirüs salgınına karşı önlem amacıyla bu yıl Ramazan coşkusunun evlerle sınırlı kaldığı süreçte çocuklar, evdeki Ramazan hallerini resimle anlatacak. İstanbul’da ikamet eden 4-13 yaş arası tüm çocukların katılabileceği yarışmaya başvurular, 15 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek.

AK Parti İstanbul Kadın Kolları'ndan çocuklar için resim yarışması
AK Parti İstanbul Kadın Kolları'ndan çocuklar için resim yarışması
GİRİŞ 08.05.2020 15:46 GÜNCELLEME 08.05.2020 15:46

AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanlığı, çocukların, Koronavirüs nedeniyle geçmiş yıllardaki iftar davetleri, kalabalık sofralar yerine bu yıl kısıtlamalarla geçen Ramazan ayı coşkusunun eve yansıyan hallerini resimle anlatmaları için “Çocukların Gözünden Ramazan” yarışması başlattı.

YARIŞMACI EN FAZLA 1 ESER İLE KATILABİLECEK

“Çocukların Gözünden Ramazan” yarışmasına, İstanbul’da ikamet eden 4-13 yaş arası tüm çocuklar başvurabilecek. Başvurular; anaokul, ilkokul ve ortaokul olmak üzere 3 ayrı kategoride değerlendirecek. Her yarışmacı en fazla 1 resim ile katılabilecek. Yarışmaya gönderilen resmin, daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış olması ve herhangi bir yerde yayınlanmamış olması şartı aranacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 15 MAYIS!

Resim boyutları en az 25x35 ve en fazla 35x50 ebatlarında olacak. Çocuklar, evde Ramazan temasıyla dilediği teknikte resim çizebilecek. Ebeveynler, yarışma için gönderilecek resmin fotoğrafını çekip #ÇocukGözündenRamazan hashtagi ile sosyal medya hesaplarından paylaşacak. Ardından www.akpartikadinistanbul.com linki üzerinden kayıt işlemleri tamamlanacak. Yarışma için gönderilecek eserlerin, 15 Mayıs 2020 Pazar günü saat 23.59’a kadar iletilmesi gerekiyor. Dereceye giren resimler, AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanlığı resmi hesaplarından paylaşılacak.

Yarışmada dereceye giren çocuklara verilecek ödüller ise şöyle;

Anaokulu (4-6 yaş)

1. Bisiklet

2. Scooter

3. 67 Parça Boya Seti

İlkokul (6-10 yaş)

1.Bisiklet

2. Scooter

3.Scrabble Türkçe orjinal oyun seti

Ortaokul (10-13 yaş)

1. Hoverboard

2. Tablet

3. Bisiklet

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kontrolden çıkan kamyon dehşet saçtı: 5 ölü
Otomobil alacaklar dikkat! Ayın son kampanyası...