Eski CHP'liden Kılıçdaroğlu'na sert sözler!

CHP'de yıllarca Genel Başkan Yardımcılığı, devlet bakanlığı ve milletvekilliği yapmış Mehmet Sevigen A Haber canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

GİRİŞ 11.06.2020 10:17 GÜNCELLEME 11.06.2020 10:48
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

CHP'li Enis Berberoğlu ile HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları'nın milletvekilliği düşürülmesinin ardından CHP yönetiminin karara itiraz etmesini eleştiren Sevigen, Kılıçdaroğlu'nun 2016 yılında hükümete meydan okuyarak "dokunulmazlıkları kaldırın" sözlerini hatırlatarak tepki gösterdi. 

 

 

CHP'de yıllarca Genel Başkan Yardımcılığı, devlet bakanlığı ve milletvekilliği yapmış Mehmet Sevigen A Haber canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. CHP'li Enis Berberoğlu ile HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları'nın milletvekilliği düşürülmesinin ardından CHP yönetiminin karara itiraz etmesini eleştiren Sevigen, Klıçdaroğlu'nun 2016 yılında hükümete meydan okuyarak "dokunulmazlıkları kaldırın" sözlerini hatırlatarak tepki gösterdi.

 

 

"TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKÜYOR"

Sevigen, "Dokunulmazlık iktidara değil muhalefete lazım. Kemal Kılıçdaroğlu kendisi çıktı ve 'dokunulmazlık kaldırılsın' dedi. Şimdi Enis Berberoğlu'nun vekilliği düşürülünce de çıkmış feryad ediyor. Senin feryad etme hakkın yok. Sen çıktın meydan okudun ve bedeli ödeniyor. Sonra da gidip Timsah gözyaşları döküyor. Kim inanır buna?" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR 7
 • Konyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  sevilhen anadol buyukataman bunlsr varken bi saygınlık vardi
  Cevapla
 • Mizah 1 yıl önce Şikayet Et
  Dün dündür bugün bu gün. Adı Kemal , sabah söyler akşam yalanlar , akşam söyler sabah yalanlar. Sen kalkmışsın 4 sene öncesini söylüyorsun. Hiç mi tanımadın Kemali.
  Cevapla
 • Recep 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların dün söylediğini bu gün unutuyor sovmen
  Cevapla
 • Çapanoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Kim İnanır Kadir İnanır Kendileri yaptıkları na İnanmaz bunlar Sayın Sevigen
  Cevapla
 • mehmet tosun 1 yıl önce Şikayet Et
  gün gün başka konuşur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
BAE'den bir müjde daha: Türk dizilerine gelen yasak kaldırıldı
Bakan Koca'dan Akşener'e okkalı cevap: Üzerinde siyaset yaptığınız konu...