AK Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi

Yeni üye çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 100 bin yeni üye kampanyası başlattı. 2,5 milyona yakın AK Parti İstanbul ailesine yeni üyeler kazandırmak için başlatılan kampanya kapsamında, online başvuru için www.akuyelikistanbul.org web sitesi de hizmete açıldı.

AK Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi
AK Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi
GİRİŞ 30.06.2020 12:06 GÜNCELLEME 30.06.2020 13:14
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın öncülüğünde yeni üye çalışmaları aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz Kasım-Aralık ayında 75 bin, Ocak ayında da 45 bin olmak üzere AK Parti’ye toplam 120 bin yeni üye kazandıran İstanbul Teşkilatı, 100 bin yeni üye daha kazandırmak için kolları sıvadı.

 

 

BİR TIK’LA AK PARTİ’YE ÜYE OL!

100 bin yeni üye kampanyası kapsamında 39 ilçede eşzamanlı çalışma başlatıldı. Özellikle genç seçmenler başta olmak üzere üyeliği bulunmayan herkesi AK Parti İstanbul ailesine kazandırmak için özel çalışma yürütülecek. Ayrıca dijitalleşme yatırımlarını hız kesmeden sürdüren İstanbul İl Teşkilatı, www.akuyelikistanbul.org isimli dijital platformu da hizmete açtı. Böylece yeni üye olmak isteyen vatandaşlar, başvurularını online olarak da yapabilecek. Web sitesi üzerinden alınacak ön başvuruların akabinde, başvuru sahiplerinin ikamet ettiği yere göre ilçe teşkilatları tarafından üyelik işlemi tamamlanacak.

 

 

ŞENOCAK: YENİ VE BÜYÜK HEDEFLERE, HEP BİRLİKTE KOŞMAK DİLEĞİYLE

‘Büyük ve güçlü Türkiye yolunda seni de aramızda görmek istiyoruz’ çağrısında bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, “AK Partili olmak, her şeyden önce bir davaya sevdalanmak ve o dava uğrunda her saniyeyi değerli kılmak için, canla başla çalışmak demektir. Davamız, kendi medeniyet değerlerimize yaslanıp, milletimizin sevinç, onur ve mutluluğunu esas alarak Türkiye’yi birlik, beraberlik, kardeşlik ve tam bağımsızlık içinde hak ettiği en yüksek konuma ulaştırmak ve bu uğurda göstereceğimiz çabayla hakkın rızasına, milletimizin duasına talip olmak davasıdır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, büyük ve güçlü Türkiye yolunda seni de aramızda görmek istiyoruz. Ailenizde veya çevrenizde partimize üyeliği bulunmayan herkesi AK Partimize üye olmaya, ailemize katılmaya davet ediyoruz. Çünkü üye olmak, “Bu güzel davada ben de varım” demenin en somut şekli, bu güzel yolda farklı ve nitelikli bir sorumluluk üstlenmeye dair en güzel irade beyanıdır. Yeni ve büyük hedeflere, hep birlikte koşmak dileğiyle” dedi.

YORUMLAR 5
 • pusula 2 yıl önce Şikayet Et
  sıkıntı düşünülenden daha büyük.
  Cevapla
 • Mali 2 yıl önce Şikayet Et
  Yeni nesil rüya görmek istiyorsa görecek. Yapacak bir şey yok. En azından biz sıyırdık. Ama çocuklarım adına üzülüyorum. Bir musibet bin nasihattan iyidir derler ama bu musibet yakar kül eder, farkında değil gençlik. Akıllı insan başkalarının hatalarından ders çıkarır. Akılsız başın cezasını.. Neyse, hayırlısı diyelim. Bir de onlar tadına baksın CHP nin. Acısını ne kadar sürede unutacaklar bir görsünler.
  Cevapla
 • MİLLET 2 yıl önce Şikayet Et
  üye değil kardeşim dava adamı yetiştir
  Cevapla
 • Mizah 2 yıl önce Şikayet Et
  İltimas ve hatır bulaşmasın diye hiç birine üye olmam. Yarın bunun hesabı var. Adam kayıranlar fena yanacak.
  Cevapla
 • ömer 2 yıl önce Şikayet Et
  ben kayıt oldum herkes safını belli etsin abi
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Arap basınından dikkat çeken erken seçim tarihi: Muhalefetin planlarını bozar
Suudi Arabistan'dan sürpriz Türkiye hamlesi: Uzun zaman sonra bir ilk!