MHP lideri Bahçeli'den son dakika açıklamalar

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Hodri meydan: Türkiye Cumhuriyeti sokakta kurulmadı, sokakta bırakılmayacak, sokak serserilerine teslim edilmeyecek" dedi. Bahçeli, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam karşıtı açıklamalarına da sert tepki gösterdi.

GİRİŞ 27.10.2020 10:46 GÜNCELLEME 27.10.2020 11:31
Bu Habere 40 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

 

Tarih anlayışımız devri, coğrafya algımız dönemsel değildir. Cumhuriyet, demokrasinin en gelişmiş halidir. Cumhuriyet, milli mücadelenin taçlanmış halidir. 

Bizim çizilecek sınırımız, bölünecek milletimiz yoktur. Bizim her saldırıyı defnedecek inanmış yüreğimiz vardır. Denemek isteyen varsa buyursun, denesin. Hainler nerede olursa olsun millet sevdalıları sonuna kadar buradadır. 

Türkiye'nin yükseliş çabası her tür engellemelere rağmen kararlılıkla devam etmektedir. Türkiye Cumhuriyetini prangalarını kırmıştır. Yönetim sistemimizdeki reform Türkiye'nin önünü açmıştır. Sistemsel aksaklıklar telafi edilmiştir. 

Güçlendirilmiş parlamenter sisteme dönüş emeli taşıyanlar, önce kendilerine çeki düzen vermeli. Alev alan çatılarını söndürmeli. Türk milleti kimin kime ne yalanı fısıldadığını görmekte. 

"TÜRKİYE, SOKAK SERSERİLERİNE TESLİM EDİLMEYECEK"

Cumhur ittifakı yedi düvele direnmektedir. CHP, HDP, İYİ Parti Türk milletine gelecek vaat edemez. Siyaseti sokağa havale edenlerin sonuç meçhuldür. 

Neymiş, sokak hazır, muhalefetin silkinmesi gerekiyormuş, yeni Meclis oluşmalıymış, sözde Kürt meselesi demokratik ve şeffaf biçimde çözülmeliymiş. Hele bir çıksınlar sokağa da acıklı şekilde görsünler Hanya'yı Konya'yı, dünyanın kaç bucak olacağını. Hodri meydan, Türkiye Cumhuriyeti sokakta kurulmadı, sokakta bulunmadı, sokağa bırakılmayacak, sokağın girdabına, sokak serserilerine teslim edilmeyecektir.

Askıda ekmek vardır ama size sokakta ekmek yoktur. Ekmeğe de vatana da sahip çıkacağız.

MACRON'UN İSLAM KARŞITI SÖZLERİ

Avrupa'da Türk ve İslam düşmanlığı kaygı verici durumdadır. Cehaletin ve husumetin taşeronluğuna soyunmuş. Almanya'daki camiye polis baskını adi bir suikast girişimidir. 

Macron'un kafa yoracak başka mesaisi yok mu? Akli melekelerini hepten kaybetmiş. Dinin sahibi Allah, peki Macron'un sahibi kim? Siyasi şizofren gerçeği öğrenmeli ya da ağzını kapatmalı. 

KARABAĞ'DA SON DURUM

Karabağ Azerbaycan'dır, işgalci Ermenistan teröristtir. Ateşkes aldatmadır, oyalamadır, zaman kaybetmedir. 

(ABD'nin S-400 tehdidi) ABD'nin tehdidi yok hükmündedir. ABD önce dost mu düşman mı, buna karar vermelidir. 

(İskenderun'daki saldırı girişimi) ABD'nin uyarısından kısa süre sonra olması kuşkumuzu artırdı. 

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 40
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  ABD Türkiye için dostuz demiyor hiç bir zaman hep stratejik ortak diyor ama aslında üstü kapalı düşmandi artık açık düşmandır Fransa zaten hiç dost olmadı bir de lideri dengeli değil bunu Fransızlar kendileri soyluyor
  Cevapla
 • Zümrüt 9 ay önce Şikayet Et
  Gökte Allah, yerde biz; delikanli Türkleriz!..
  Cevapla
 • Aylin 9 ay önce Şikayet Et
  Yanlış KONUŞTUN HER YERDE ALLAH bunu iyi öğren
  Cevapla
 • İnsan 9 ay önce Şikayet Et
  fransa kafayı yedi. hasta fransa
  Cevapla
 • Ruhi 9 ay önce Şikayet Et
  Bu dolarcılar ya 2001 yaşamış sümüklü yada fetö şirketinin paralı elemanı. 2001 de donunuza kadar satıp borç ödediğiniz günler vardı şimdi ise kaynağı nerden geliyor araba değiştirip duruyorsunuz. Belkide fetö de statü atladınız hiyerarşiye göre alt olan üst olandan daha lüks arabaya binemez. Şirket böyle çalışır kaynağı da ABD nin kanlı ve kirli paraları dır. Fetöcüler in tanrısı dolardır gelsinde nerden gelirse gelsin. Birde böyle olduğunu bile bile cennet hayal ederler. Satılık köpekler.
  Cevapla
 • Vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Iyi tanıyorsun sen de onlardansın galiba.
  Cevapla
 • ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  dolarla bu milletin iradesini satin almaya çalişanlar her zaman olacaktik...onlar kafirlerde...ya iradesini satanlar var ya onlar ne...Bütün yeniden kuruluş, varoluş mücadelesini gizlemek , küçumsemek için her dönem kafirin ergonomik silahi dolari çektiği aşikardir....ekonomide çarklar tikir tikir işlerken bir dügmeyle döviz ziplatilabiliyorsa burda utanmaz arlanmazca durum hükumete mal edilemez..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Alex Teixeira Beşiktaş'ta!
ABD'de paylaşıldı! Uzaydan kızılötesi Türkiye (31 Temmuz 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)