Ömer Çelik'ten Ümit Özdağ'a sert tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ümit Özdağ'ın "AK Parti ile İYİ Parti arasında gizli görüşme yapılıyor" iddiasını yalanlayarak "Tamamen uydurma. Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız" dedi.

Ömer Çelik'ten Ümit Özdağ'a sert tepki
Ömer Çelik'ten Ümit Özdağ'a sert tepki
GİRİŞ 11.11.2020 17:00 GÜNCELLEME 11.11.2020 17:04
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Çelik'in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

 

 

Ümit Özdağ adlı şahıs ahlaksız bir yalan söylemiş. İsmimi de anarak Ak Parti ile İyi Parti arasında bir süredir gizli görüşmeler ve gizli bir yeni anayasa çalışması yapıldığı şeklinde tamamen uydurma olan, hiçbir gerçekliğe dayanmayan bir açıklama yapmıştır.

Bu şahsın ifade ettiği yalanlar, yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerindendir. Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız.

 

 

Ümit Özdağ’ın bu iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır. Yalan yanlış sözlerle şahsımı hedef alması siyaset değil, ahlaksızlıktır. Siyasetin bu kadar çirkin ve kirli bir şekilde yapılması kimseye yakışmaz ama açıkça yalan söyleyen Ümit Özdağ’a yakışmıştır.

Ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz. Biz, her çalışmamızı milletimizin gözü önünde, milletimizle paylaşarak yaparız. Kapalı kapılar ardında gizli ajanda ile operasyon siyaseti yapmak ancak bu tiplere yakışır.

YORUMLAR 5
 • bebe 3 yıl önce Şikayet Et
  muhalefet yıllardır durmadan türlü türlü iddia ve iftiralarda bulunuyor. ve hiç bi r iddiası ya da iftirası gerçek çıkkmadı. tamamen yalan dolan. çamur at izi kalsın... lakın milleitmiz bu iftiralarwa ve yalanlara ağır ceza vermeli. ... çünkü bu iddia lar iftiralar zaman zaman vatan hainliğinin ötesine de geçiyor..
  Cevapla
 • Hazırım 3 yıl önce Şikayet Et
  Ama bu parti daha önce osloda ve dolmabaçede gizli buluşdu, bu bir kanıt buna ne diyorsun? Bir kez yapan başka zamanda yapmaz I?
  Cevapla
 • Adil G. 3 yıl önce Şikayet Et
  Neden olmasın ki, kötü mü? CHP yi HDP ile ittifak yapmak zorunda bırakırız. Cumhur ittifakı % 70 oy alır.
  Cevapla
 • Rebelboy1903 3 yıl önce Şikayet Et
  :D yahu bu ümit özdağ kimin neyi olacağını hala anlayamamış napsam nereye dayansam diye kendini savurup duruyor
  Cevapla
 • Kargu 3 yıl önce Şikayet Et
  Sam amcası gönlünü almış olacak ki asıl işine geri dönmüş.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
CHP, İsrail destekçisi şirkete can simidi oldu! İBB kaynakları mı kullanılıyor?
Kılıçdaroğlu'ndan CHP yönetimine tepki! 'Dönüyor musunuz?' sorusuna sürpriz cevap!