Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Sakarya, Yalova, Kırklareli, Edirne, Çanakkale il kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlandı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

GİRİŞ 20.01.2021 14:04 GÜNCELLEME 20.01.2021 14:41
Bu Habere 41 Yorum Yapılmış

Cumhurbakanı Erdoğan konuşmasında "Kendi partileri içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlâksızlık skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimiz ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyoruz. Bunları kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz." ifadelerini kullandı.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

"Hamdolsun milletimiz girdiğimiz her zorlu mücadelede yanımızda olup bize destek ve cesaret verip vefasını gösterdi. AK Parti'nin her kademesinde görev alan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonraki il kongrelerimizde de görev değişiklikleri mutlaka olacaktır.

Davası hak olanın yardımcısı haktır. Hak olan davada zafer de muhakkaktır. Bu anlayışla bu kutlu çatı altında görev yapmış her kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Tüm teşkilatlarımızda görev alan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Yılın 365 günü kesintisiz şekilde çalışarak AK Parti'nin milletimizin hayallerine layık şekilde faaliyet göstermesini sağlayacağız.

Türkiye'nin eski kriz, baskı ve sefalet günlerine döndürmeye çalışanlara meydanı asla bırakmayacağız.Türkiye bu günlere kolay gelmedi. 1000 yıldır üzerinde yaşadığımız bu topraklarda elde ettiğimiz her kazanımın gerisinde milyonların emeği ve azmi, milyonların kanı vardır.1000 yıl geçse de bize bu vatanı yakıştıramayanlar çok görenler olduğunu biliyoruz.

Türkiye'yi demokrasi ve ekonomide görmemek için gözlerini kapatanları, kulaklarını tıkayanları, kalplerini karartanları da biliyoruz. AK Parti'nin bugün Türkiye'nin 81 vilayetinde, 1389 belediyesinin, 42 bin mahalle ve köyünün istisnasız her karışında yatırımlarının olduğu gerçeği örtmeye çalışanları da biliyoruz.

HER TÜRLÜ YARIŞA HAZIRIZ

Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşaasını sürdürüyoruz.Yıllarca iktidarı sandıkta değil de perde gerisinde yazılan senaryolarda, kendilerine biçilen rollerle elde etmeye çalışanların milli irade düşmanlığı işte budur. Demokrasinin kurallarıyla alamadıkları yetkinin, eskiden olduğu gibi gaspla kendisine teminini bekleyenler hiç kusura bakmasınlar, daha çok beklerler. 

Şu dönemde sadece salgınla mücadele etmekle kalmıyor, Türkiye'yi küresel, siyasi ve ekonomik sistemin en üstüne çıkarmanın hazırlıklarını yapıyoruz.Bizimle rekabet edecek birileri varsa onlarla her türlü yarışmaya hazırız. Anlamsız polemiklerle ülkenin vaktini, milletin enerjisini heba edenlere elbette eyvallahımız olmayacaktır.

KENDİ ÇİRKİNLİKLERİ İLE BAŞ BAŞA BIRAKIYORUZ

Yalanlarını, iftiralarını ortaya sürerken asıl gündemimizden asla kopmayacağız. Kendi partileri içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlâksızlık skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimiz ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyoruz.Bunları kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz. Biz Türkiye'nin kalkınması için yeni başlangıçların heyecanlarını yaşamaya devam edeceğiz.

YAZDIR
YORUMLAR 41
 • M. Eskici 1 ay önce Şikayet Et
  Hdp kapatılmalı ve terörist yaltak ve yatakçısı elemanları Adalete teslim edilip siyaset yapmaları sonlanmalıdır. CHP de ise sanki yabancı bir ülke vatandaşı gibi Türkiye aleyhine söz ve eylemler seyredilmemeli Hukuk gereğini yapmalıdır. Tecavüz taciz gibi çirkin işlere bulaşanlar vekil, belediyeci her kim olurda olsun gereği yapılmalıdır. Kimsenin yaptığı yanına K A R. kalmamalıdır.
  Cevapla
 • Hamza 1 ay önce Şikayet Et
  Tecavücü musa Orhana chp sahip çıkıyo, sersileri ,katilleri, mafyayı chp salıveriyor
  Cevapla
 • 2002 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'nin tek sorunu adam akıllı, milli bir muhalefetin olmamasıdır .
  Cevapla
 • Ömür 1 ay önce Şikayet Et
  Reis, Allah sana ve Devlet beye sağlık, sıhhat, afiyet ve uzun ömür ihsan eylesin İnşallah.
  Cevapla
 • Kaan 1 ay önce Şikayet Et
  Niye kendi kendilerine bırakıyorsun üzerlerine gidin ki ne mal olduğunu görsünler
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: İşte Biden'ın güvenlik stratejisi, belge yayımlandı! Dikkat çeken Orta Doğu detayı
İçişleri yayınladı: Kontrollü normalleşme hakkında en çok sorulan sorulara cevaplar