Osman Nuri Kabaktepe'den sert açıklama: Bu ihmalin altında ezilirsiniz!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "temel atmama" törenine gönderme yaparak, "İstanbul ihmale gelmez. O yüzden çağrı yapıyoruz; İstanbul’un hizmet kalitesini düşürmeyin" dedi.

Osman Nuri Kabaktepe'den sert açıklama: Bu ihmalin altında ezilirsiniz!
Osman Nuri Kabaktepe'den sert açıklama: Bu ihmalin altında ezilirsiniz!
GİRİŞ 16.06.2021 13:44 GÜNCELLEME 16.06.2021 13:44
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul başta olmak üzere Marmara’yı etkisi altına alan müsilaj meselesine ilişkin yaptığı konuşmada İBB'nin ‘temel atmama’ törenine göndermede bulunarak, “Silahtarağa projesinin arazi büyüklüğünü, bütçe maliyetini bahane edip ‘temel atmama’ töreniyle alkışlar arasında övünerek iptal ettiler. Büfe yapmıyorsun, ileri biyolojik atık su arıtma tesisi kuruyorsun, tabi ki o kadar arazi, bütçe lazım olacak. ‘İhtiyaç yok’ diyerek Silahtarağa projesini iptal edenler, bugün yaşadığımız müsilaj felaketi nedeniyle projenin önemini ancak anlayabildiler. İstanbul ihmale gelmez. O yüzden çağrı yapıyoruz; İstanbul’un hizmet kalitesini düşürmeyin” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe saha çalışmalarına hız verdi. Pandemi şartları nedeniyle bir süre ara verdiği ziyaretlere yeniden başlayan Kabaktepe, Bahçelievler ve Bakırköy ilçelerini ziyaret etti. İlçe ve mahalle teşkilatlarıyla bir araya gelen Kabaktepe, esnafı ziyaret etti. Vatandaşlarla buluşan Kabaktepe, onlarla hem sohbet etti hem fotoğraf çektirdi.

KABAKTEPE: BU İHMALİN ALTINDA EZİLİRSİNİZ

İstanbul’da özellikle son 2 yılda artan çevre felaketlerinin ihmalden kaynaklandığını belirten Kabaktepe, “İlk televizyon programına çıktığım zaman söylemiştim, ‘Algı balonlarını tek tek patlatacağız’ diye. Balon patlatma işi o kadar tutmuş ki şimdi İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendi balonunu kendi patlatıyor. Seçimlerden sonra çıktılar bir tören yaptılar. ‘Silahtarağa İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Temel Atmama Töreni’ yazıyordu. Bu töreni yaptılar. Daha sonra katıldıkları çeşitli programlarda; ‘Silahtarağa projesi için bu kadar arazi lazımmış, bu kadar para lazımmış, bu yatırım lazımmış’ diye bahane sıraladılar. Büfe kurmuyorsun, ileri biyolojik atık su arıtma tesisi kuruyorsun, tabi ki o kadar arazi, bütçe, yatırım lazım olacak. İstanbul’u gereksiz bir masraftan kurtardık diye alkışlar arasında övünerek anlattılar. Derken, müsilaj geldi. Şimdi ne diyorlar ‘İleri biyolojik atık su arıtma tesisleri yapmamız lazım.’ AK Parti döneminde yapılan projelere, yatırımlara çeşitli bahaneler uydurarak iptal edenler, şimdi kendi şişirdikleri algı balonlarını şimdi tek tek kendi elleriyle patlatıyorlar. İş yapamayınca yalana, algıya sarılıyorlar. Şehrin ihtiyaç duyduğu yatırımları zamanında hayata geçirmezseniz, bu ihmalin altında ezilirsiniz. O yüzden çağrı yapıyoruz; İstanbul’un hizmet kalitesini düşürmeyin” dedi.KABAKTEPE: AJANSLARDAN MEDET UMMAYACAĞIZ, BİZE; BİZİM GÜCÜMÜZ YETER

Her zaman halkımıza en iyi şekilde hizmet etmenin aşkı ve şevki içinde olunması gerektiğini vurgulayan Kabaktepe; “Belediyecilik nedir, nasıl yapılır?’ bunu Türkiye’ye AK Parti öğretti. Dünyanın gelişen ve değişen şartlarını bugüne kadar en iyi şekilde kullandığımız gibi bundan sonra da en iyi şekilde kullanmaya ve uygulamaya devam edeceğiz. Bizim birileri gibi ajanslardan medet ummamıza gerek yok. Bize, bizim gücümüz yeter. Hep beraber omuz omuza vereceğiz, Allah’ın izniyle 2023 seçimlerini de 2024 seçimlerini de kazanacağız” diye konuştu.

ETİKETLER
Ekrem İmamoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 24
 • aydan 3 ay önce Şikayet Et
  kendim ettim kendim buldum İstanbul kendi secdi hiç aglamasinlar
  Cevapla
 • bay e 3 ay önce Şikayet Et
  başkan bir evvelki yonetim seçim sandiklarinda sinifta kaldı.cevval sandik müşahitlerini şimdiden oluşturun lütfen
  Cevapla
 • Osman 3 ay önce Şikayet Et
  Onları insallah onlara yanlışlıkla oy verenler ezecek...
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 3 ay önce Şikayet Et
  Algı ile ajanslara para aktarıp reklam yaptırmakla olmuyor, hizmet üretmek gerekli İmamoğlu.
  Cevapla
 • Nevzat DUYAR 3 ay önce Şikayet Et
  Onlar konuşur, Ak parti yapar. Geçmişte de Haliçi bilmeyen yok şimdi eski haline dönüyor maalesef... Her şey güzel oluyor..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Fransa, Washington ve Canberra'daki Büyükelçilerini geri çağırdı
Son dakika: 17 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı!