Muharrem İnce’den Zeydan Karalar’a: Senden o afişlerin parasını alacağım

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il binasının açılışı için geldiği Adana’da afişlerini indirttiğini iddia ettiği Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a sert tepki gösterdi.

Muharrem İnce’den Zeydan Karalar’a: Senden o afişlerin parasını alacağım
Muharrem İnce’den Zeydan Karalar’a: Senden o afişlerin parasını alacağım
GİRİŞ 16.06.2021 23:04 GÜNCELLEME 16.06.2021 23:08
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Partisinin merkez Seyhan ilçesi Ziyapaşa Bulvarı’ndaki il binasının açılışı için Adana’ya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, burada partililer ve seçmenleriyle buluştu. Açılış öncesi konuşma yapan İnce, Adana’ya büyük bir heyecanla geldiğini ve aynı coşkuyla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Muharrem İnce

'İNCE MEMED GİBİ DAVRAN, ABDİ AĞA GİBİ DAVRANMA'

Burada konuşan İnce, parti çalışanlarının astıkları afişlerin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından zabıtalara talimat verilerek indirtildiğini iddia etti. İnce, bunun kabul edilemez bir davranış olduğunu belirterek, "Zeydan Karalar, Muharrem İnce afişlerinden ne istiyorsun? Niye indirttin zabıtaya? Burası İnce Memed’in memleketidir. İnce Memed gibi davran, Abdi Ağa gibi davranma. O afişlerin, bayrakların içinde belediyenin parası, rant parası yok; alın teri var.

Muharrem İnce

"PARASINI SENDEN ALACAĞIM"

O otobüsteki bayraklarda avanta yok. Yürekli insanların parası var. Senden o afişlerin parasını alacağım. Abdi ağalara yer yok. Sen ne diye indiriyorsun benim afişimi? Bak lazım olurum sana bir gün unutma bunu. Helal paraya dokunma çarpılırsın. En kısa sürede buraya tekrar geleceğim ve afişlerimi tekrar asacaksın, ben de göreceğim” dedi. 

Adana’nın 'İtirazım var' diyenlerin memleketi olduğunu kaydeden İnce, Yalova doğumlu olduğunu ama ruhunun 'İtirazım var' diyenlerden olduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar 52 kentte örgütlendiklerini anlatan İnce, yakın zamanda 81 ilde örgütlenme hedefinde olduklarını söyledi.

İnce, konuşmasının ardından kurdele keserek partisinin il binasının açılışını yaptı.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 14
 • VATANSEVER adanalı 2 yıl önce Şikayet Et
  Zeydan karalar suya 100 de 100 yakın zam yaptı nasıl olsa ; Alırsın. !!!!!!!!
  Cevapla
 • VATANSEVER 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu paralar nerden????????
  Cevapla
 • Remzi 2 yıl önce Şikayet Et
  Asalet ve nezaket sıfır. Al birini vur ötekine.
  Cevapla
 • kurtuba 2 yıl önce Şikayet Et
  zeydan, afiş, reklam, polemik, festival, konser belediyesi.
  Cevapla
 • AHMET 2 yıl önce Şikayet Et
  Yolunuza tüküreyim CHP'ye karşı olup CHP ile birlikte ittifak yapıp Erdoğan'ı de verecekler insanın aklıyla alay ediyorlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
MİT’in MOSSAD’a yaptığı operasyonda yakalanan ajan tanıdık çıktı
MOSSAD'a bilgi satan 7 şüpheli yakalandı