Akşener'den 'provokasyon' açıklaması: Sokağa çıkmayın

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Sokağa çekmek isteyenlerin provokasyonları olacağını belirten Akşener, "İzin vermeyeceksiniz" dedi.

Akşener'den 'provokasyon' açıklaması: Sokağa çıkmayın
Akşener'den 'provokasyon' açıklaması: Sokağa çıkmayın
GİRİŞ 24.11.2021 10:33 GÜNCELLEME 24.11.2021 15:30
Bu Habere 276 Yorum Yapılmış

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Biz milletimizin arasındayız. Her ilde, her ilçede milletimizle hemhal oluyor, dertleşiyoruz. Çalınmadık kapı bırakmıyoruz.

Tablo bu kadar ciddiyken iktidar her zamanki gibi durmak yok saçmalamaya devam. Milletimiz her gün daha da fakirleşirken sayın Erdoğan'ın himayesindeki cehalet festivali tüm hızıyla devam ediyor. 

Ne Sayın Erdoğan ne de ortaklarının Türkiye'ye verecek hiçbir şeyleri kalmadı. Bu yüzden milletimizin iradesine saygısızlıkta sınır tanımıyorlar. Artık, milletimizin önemli bir bölümünün güvenerek yetki verdiği kadrolar değil.

Olan bu güzelim memlekete oluyor. Gel kendini de milleti de yorma. Getir sandığı. Gerisini biz ve milletimiz hallederiz. Sen yeter ki gölge etme, biz başka ihsan istemiyoruz. 

ÖĞRETMEN ATAMALARI

Eğitim fakültelerimiz her yıl 45 bine yakın mezun veriyor. Her yıl en az 50 bin kişi atanıp mesleğini yapmayı bekliyor. Buna rağmen Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl da yalnızca 20 bin öğretmen ataması yaptı. Okullarda 100 binden fazla öğretmen açığı var. Atanamayan öğretmen sayısı yarım milyonu aştı. 

Bu denklemi çözmek o kadar zor değil ama çözemiyorlar. Türkiye'de atanamayan öğretmenler diye bir sorun var. Boş boş bakmaktan yorulmadınız. Hala tık yok. 

İYİ Parti iktidarında öğretmensiz sınıf, öğretmensiz çocuk kalmayacak. 

"SOKAĞA ÇIKMAYIN" UYARISI

Müteahhit onlarınsa atanamayan öğretmenler bizimdir. Bol maaşlı danışmanlar onlarınsa iş bulamayan gençlerimiz bizimdir. Tacizciler tecavüzcüler kadın katilleri onlarınsa Türkiye'nin boyun eğmeyen kadınları bizimdir. Paranın sefası onlarınsa milletimizin sefası bizimdir. Türkiye'nin iyi ve cesur insanları sorumluluğumuz büyük. Bu yolda tuzaklar olacak, düşmeyeceğiz. Provokasyonlar olacak, sakin olacağız. Sokağa çekmek isteyenler olacak, izin vermeyeceğiz, vermeyeceksiniz. Çünkü bu salonda 5 bin yıllık tarih aklı var."

YORUMLAR 276
 • Salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Dogru bir karar. Ama bu karar senin iyi oldugun anlamına gelmiyor. Sokaga çıkan sonucuna katlanır küfürbaz meral ve beyaz türk. Ama küfürbaz lüfüyü sokaga bekleriz.
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Buda kendini iyice fasulye den saydı
  Cevapla
 • Cemal 1 yıl önce Şikayet Et
  Kimse seni ciddiye almıyor Meral hem siyasetçi Olcan hem millete küfür edecen önce ağzını düzelt şimdi komedi gibisiniz hiç bir itibariniz yok milletin gözünden Meral iyi değil kötü parti oldunuz
  Cevapla
 • Metin 1 yıl önce Şikayet Et
  15 temmuzda uçakla silahla sokaklara çıktınız 251 vatandaşımızı katlettiniz isterseniz bi daha çıkın edepsizler
  Cevapla
 • Seydi Kabataş 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizi n zihniyetiniz belli ç anakkalede de nize döktüğümüz düşmanlara bu ülkeyi muhtaç etmek bu millet size bu fırsatı vermez boşuna laf kalabalığı yapmayın türk milleti çok akıllıdır
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin harekatı öncesi Rusya'dan tepki çekecek hamle! Eğer doğruysa büyük skandal
Kritik toplantı bugün: Tüm gözler Ankara'da olacak, önemli kararlar açıklanacak!