İYİ Parti'den tepki çeken karar! HDP'nin yolundan gitti

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, Sarıkamış Harekatı'nın 107. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde yürüyüş etkinliği düzenlendi. Siyasi partilerden İYİ Parti ve HDP programa temsilci göndermedi. Bu durum büyük tepkiyle karşılandı.

İYİ Parti'den tepki çeken karar! HDP'nin yolundan gitti
İYİ Parti'den tepki çeken karar! HDP'nin yolundan gitti
GİRİŞ 09.01.2022 18:55 GÜNCELLEME 09.01.2022 19:03
Bu Habere 365 Yorum Yapılmış

Türkiye'nin birçok ilinden ve yurt dışından genç, yaşlı çok sayıda vatandaş, sabahın erken saatlerinde "Şühedanın İzinde" temasıyla düzenlenen anma etkinliğine katılmak üzere, Sarıkamış ilçesinin Soğanlı ve Allahuekber Dağları arasındaki Kızılçubuk Zirvesi'nde bir araya geldi.
HDP VE İYİ PARTİ TEMSİLCİ GÖNDERMEDİ

Anma programına, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, 3. Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, 9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç ile çevre illerin valileri, belediye başkanları da katıldı. Programa çok sayıda gazeteci de katıldı.Programa siyasi partilerden İYİ Parti ve HDP temsilci göndermedi, bu durum binlerce kişinin katıldığı etkinlikte büyük tepki çekti.

Ellerinde Türk bayrakları bulunan binlerce kişi, burada Kur'an-ı Kerim okuyup tekbir ve salavatlar getirerek şehitler için dua ettikten sonra soğuk havada Ay-Yıldızlı Tören Alanı'na doğru yürüyüşe geçti.

YORUMLAR 365
 • Ilgaz 2 yıl önce Şikayet Et
  İyi parti HDP den daha tehlikeli HDP cakalık yaparken iyi parti kurt kılığına girmiş çakal
  Cevapla
 • mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  gerçek ülkücüler mhp de kalanlardır.
  Cevapla
 • Azad 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu haber kanaloda yorum yazanlarda A Haber izleyenler yazık size
  Cevapla
 • Ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Milliyetçilikten ülkücülükten bahsedip HDP ile aynı yoldan gideceksiniz ve suçlu a haber olacak yazık
  Cevapla
 • Bozkurt 2 yıl önce Şikayet Et
  uıan. Amerikan. piyonu. sizin. devlette. ne. işiniz. var. bu. debleti terk. edin
  Cevapla
 • Fenasi 2 yıl önce Şikayet Et
  Doğru söyledikleri içinmi yazık sizin gibi hatimler halk tivi fox ve tele 1 seyredelim tabiki bu ülkenin değerlerini savunan kanali seyredelim sen bir beyin certains gözük çünkü senin beyninde yayınlık var ve sunuda söyleyeyim çok sorun var ama ben boşuna yazıyorum çünkü sen.de bunları anlayacak beyin yok
  Cevapla
 • Bulut 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar ülkeyi yıkmak için türklük adı baltinda amerikan partisidir. Dikkat edin abd ye pkk ya en ufak bir kötü kelime edemezler...ülkemiz suriyeden beter olacak bunlara dikkat etmeliyiz bizim başka ülkemiz yok
  Cevapla
 • Hüsnü 2 yıl önce Şikayet Et
  Yazık kafana şizofren
  Cevapla
 • Cenk 2 yıl önce Şikayet Et
  İkiside aynı yolun yolcusu
  Cevapla
 • meraci83 2 yıl önce Şikayet Et
  Tepki neden? Meral dostlarıyla, kader arkadaşlarıyla beraberdir. Sonra kime tepki gösterilir? Vatanseverlere tepki değil sitem edilir. Meral ve gibilere katılma ma sı değil katılması halinde tepki gösterilmelidir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Baklavacının fıstık isyanı: Durup dururken fiyatı arttı
TÜİK verilerine göre en çok para kazandıran üniversite bölümleri