Mehmet Özhaseki: Okların hedefinde Cumhurbaşkanı Erdoğan var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Avrupa Birliğinde Türkiye ve Müslüman düşmanı olan ülkelerin oklarında kim var bir düşünün. Bütün örgütlerin oklarının hedefinde Recep Tayyip Erdoğan var” dedi.

Mehmet Özhaseki: Okların hedefinde Cumhurbaşkanı Erdoğan var
Mehmet Özhaseki: Okların hedefinde Cumhurbaşkanı Erdoğan var
GİRİŞ 27.02.2022 19:39 GÜNCELLEME 27.02.2022 19:39
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

AK Parti Adana 94’üncü İl Danışma Meclisi Toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Avrupa Birliğinde Türkiye ve Müslüman düşmanı olan ülkelerin oklarında kim var bir düşünün. Bütün örgütlerin oklarının hedefinde Recep Tayyip Erdoğan var” dedi.

Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Adana 94’üncü İl Danışma Meclisi Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Julide Sarıeroğlu, Ak Parti Adana milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki yaptığı konuşmada, ”’Okyanus ötesindeki Türkiye’nin iyiliğini istemeyen, PKK’nın FETÖ’yü örgütleyen ülkenin oklarının ucunda kim var bir düşünün. Avrupa Birliğinde Türkiye ve Müslüman düşmanı olan ülkelerin oklarında kim var bir düşünün. Bütün örgütlerin oklarının hedefinde Recep Tayyip Erdoğan var. Bizler dua edeceğiz. Bizler destekleyeceğiz ve 2023 yılında inşallah yeniden onu Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz ve vazifemizi yerine getirmiş olacağız. Önce 2023 Cumhurbaşkanlığında, 2024’de Büyükşehir Belediyesinde zafer nasip esin diye dua ediyorum inşallah’’ ifadelerine yer verdi.

"DENİZ BAYKAL YERLİ VE MİLLİ ADAMDI ONU YEDİLER"

CHP’de Deniz Baykal’dan sonra eksen kayması olduğu dile getiren Özhaseki, “Baykal, daha çok laiklik, cumhuriyetin temel nedenleri üzerinden, Atatürk ilke ve inkalapları üzerinden bir eleştiri getirirdi. Onu götürdüler. Deniz Baykal, yerli ve milli bir adamdı. Onu yediler. Yerine her şeye müsait olan Kemal efendiyi getirdiler. Kim getirdi? FETÖ tezgah kurarak getirdi. Bant kumpasları yaparak getirdi. O geldikten sonra partide düşünceler değişti’’ dedi.

"HDP'YE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI UYGUN MU?"

Mehmet Özhaseki, “6 tane parti bir araya gelmiş. Bir de 7’nci parti varmış. Bunların Türkiye’ye yapacakları bir şey yok. Bunlar 1 ay boyunca nereye oturacaklarını karar veremeyen bir grup. Boy sırasına göre mi yaş sırasına mı? Yoksa aldıkları oylara göre mi oturacaklar diye tartıştılar. Türkiye’nin meselelerini karşısında asırlarca tartışırlar. Kafaya takmışlar. Bunlar gitsin de ne olursa olsun. Ne yapacaksınız? HDP’ye hangi bakanlığı vereceksiniz? İçişleri Bakanlığı uygun mu ? Milli Savunma Bakanlığı’nı verir misiniz?’’ şeklinde konuştu.

"EKONOMİ ANLAMINDA DÜNYADA BÜYÜYEN İKİ ÜLKEDEN BİRİSİ OLDUK"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, “Zor bir dönemi geride bıraktık. Daha önceki danışma meclisimizde de ifade ettim. Pandemi tüm dünyada dengelerini değiştiren, her türlü konuda büyük değişimin, dönüşümün yaşandığı bir dönem. Allah'a çok şükür sağlıkla ilgili 20 yıllık yaptığımız yatırımlar sayesinde, bu manada ülkemiz gerçekten yüzünün akıyla sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde, tüm emek veren herkesin gayretleriyle bu süreci sağlıklı şekilde atlattık. Çiftçilerimiz üretmeye devam etti. Sanayicilerimiz üretmeye devam etti. Bu yüzden hem ekonomi anlamında dünyada büyüyen iki ülkeden birisi olduk. Diğer tarafta da ihracatta rekorlar kırmaya devam ettik. Çok şükür. Ülkemizin yirmi yıllık yapmış olduğu yatırımlar da bu süreci hasarsız şekilde atlatmamıza çok büyük katkı sağladı" diye konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 5
 • Muammer 9 ay önce Şikayet Et
  Herkesin tuzu kuru. En yakınındaki yaveri bile ihanet etti adama. Sıfırdan başbakan yaptığı ihanet etti .Bir toz zerresi kadar dahi kimsenin bilmediği halde bakan yaptığı resmen ve haince ihanet etti, Daha nice imkanlar sağladığı adam müsvetteleri de ihanet etti. En küçük bir zayıflama hissetseler akşamdan satacak çok yalaka var etrafta. Mekanı cennet olsun Muhsin Başkanı şehit ettiler. Reis'ide dualarla koruyacağız inşaallah. Etraf it sürüsünden geçilmiyor AMAN DİKKAT.
  Cevapla
 • SARIÇİÇEK 9 ay önce Şikayet Et
  6 lı Ganyan 7-8-9 olacak ama birbirine benzemezlere bu Vatan Dar gelecek bunlara oy verenlerde haindir Tek Vatan Tek Millet Tak Devlet...
  Cevapla
 • HD MLTYA 9 ay önce Şikayet Et
  Eksik tespit. Okların ucunda Türkiye var. İslamın son Kalesi Anadolu müslümanlari var. Erdoğan gibi bir Dünya liderini, Menderes, Özal gibi YİĞİTLERİ bağrından çıkaran Anadolu var. İslama ve Müslümanlarla bayraktarlık yapan Yüce Türk Milleti var. Baykal yerli idi ama hiç bir zaman milli olmadı. Kemalistti, sosyalistti ama milli değildi.
  Cevapla
 • Yerel 9 ay önce Şikayet Et
  Adana ve ilçelerde yerelde ittifak olmasin
  Cevapla
 • RUMUZ DADAŞ 25 9 ay önce Şikayet Et
  Allahın izniyle Reisi kimse hedef alamaz. Yedirtmeyiz.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İYİ Parti'li Poyraz'dan ortak aday için dikkat çeken Meral Akşener sözleri
Kendi attığı kurşunla vurulan Avrupa, Türkiye'yi suçlamaya kalktı: Türkiye'den son dakika açıklaması