Ankara'da CHP tiyatrosu! 'MHP'den istifa edip katılıyorum' demişti! Hepsi yalan çıktı

CHP'nin Ankara'da düzenlenen üye katılım töreninde kürsüye çıkan ve MHP'den istifa ederek CHP'ye katıldığını söyleyen şahsın herhangi bir siyasi partiye üye olmadığı tespit edildi.

Ankara'da CHP tiyatrosu! 'MHP'den istifa edip katılıyorum' demişti! Hepsi yalan çıktı
Ankara'da CHP tiyatrosu! 'MHP'den istifa edip katılıyorum' demişti! Hepsi yalan çıktı
GİRİŞ 19.08.2022 14:39 GÜNCELLEME 19.08.2022 14:46
Bu Habere 290 Yorum Yapılmış

CHP'nin Ankara'da düzenlediği üye katılım töreninde bir kadına arkadan partililer tarafından 'Bunları da söyle' şeklinde sufleler verilmesi dikkat çekmişti.

Yine aynı programda kürsüye çıkan Hilmi A., MHP'den istifa ederek Kemal Kılıçdaroğlu ile yol yürümek için CHP'ye katıldığını ifade etmişti. Hilmi A.'nın görüntülerini Kılıçdaroğlu Twitter hesabından paylaşmıştı.

Hilmi A.'nın MHP'ye üye olmadığı, herhangi bir siyasi parti kaydının da bulunmadığı ortaya çıktı. Yine sağlık güvencesi olmadığını iddia eden Hilmi A.'nın SGK'lı olarak çalıştığı ve Yeşil Kart kullanmasına da gerek olmadığı belirlendi. Şahsın ayrıca sabıkası da bulundu.

'MHP'DEN İSTİFA EDİP CHP'YE KATILIYORUM'

Ankara'da düzenlenen CHP üye katılım programında kürsüye çıkan Hilmi A., "7 aydır çalışmıyorum, sağlık güvencem yok. Yeşil Kart çıkaracağım diyorum, sağlık sigortan yok, özel sigortan yok, borcunu öde diyorlar. Çalacak mıyım, çırpacak mıyım, neyle ödeyeceğim?' ifadelerini kullanmıştı. MHP'den istifa ederek CHP'ye katıldığını ifade eden Hilmi A. ile ilgili gerçekler ortaya çıktı.

SÖYLEDİKLERİNİN HEPSİ YALAN ÇIKTI

MHP'den istifa ettiğini ifade eden Hilmi A.'nın, MHP'ye üye olmadığı, herhangi bir partide de siyasi kaydının bulunmadığı tespit edildi.

SGK'LI OLARAK ÇALIŞIYOR

'7 aydır işsizim' diyen Hilmi A.'nın aktif SGK'lı olarak kepçe operatörlüğü yaptığı öğrenildi. Hilmi A.'nın sağlık güvencesinin de SGK üzerinden karşılandığı tespit edildi. Şahsın, Yeşil Kart almasına gerek olmadığı belirlendi.

HIRSIZLIK DAHİL ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDI

Kılıçdaroğlu'na 'Gelin başımıza geçin, bitirelim bu işi' diyen Hilmi A.'nın ayrıca, "Mühür Bozma", "Açıktan Hırsızlık - Tehdit", "Mala Zarar Verme", "Alkollü Araç Kullanmak, Tehlikeli Araç Kullanmak - Taksirle Yaralama", "Hakaret", "Güveni Kötüye Kullanma" ve "Kötü Muamele" suçlarından adli olay kaydı, "Hırsızlık", "Kasten Yaralama" ve "Güveni Kötüye Kullanma" suçlarından KİHBİ kaydı bulundu.

KAYNAK: SABAH
ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 290
 • Gürbüz 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu KK nın bir doğru işine rastlıyamıyacak mıyız? Benim önüme henüz çıkmadı, ne yapayım.
  Cevapla
 • Doğan 2 hafta önce Şikayet Et
  Tam partimize uygun üye almışsınız yakışmış.
  Cevapla
 • Baba 1 ay önce Şikayet Et
  Tam bir bir CHP li mış zaten bütün vasıfları CHP li olduğunu gosteriyo güle güle kullansın CHP bu helm iyi.
  Cevapla
 • Ali Coşman 1 ay önce Şikayet Et
  Meral ve Kemal ellerinde ne varsa saldırıyor anlaşılan mermileri bitti tiyatro kurarak her şey Mübah bu seçim ne de olsa diyerek en alçak saldırıları yapıyorlar onur kırıcı çıkıp ya biz yanlış yapmışız diyecek kadar yürekli de değiller çamur at izi kalsın Avrupa da ki siyasetçilerden örnek verirler kene kendilerini unutuyorlar dürüstlükten doğruluktan bahseden hırsızdan medet ummaz kimin kaç kuruş ettiğini halkımız biliyor da bir iddia dır gidiyor bu gidişatı düzeltirse REİS DÜZELTİR bundan da eminler
  Cevapla
 • Osman Aktaş 1 ay önce Şikayet Et
  Yakışır tam chplik diğerlerinin farkına tencere kapak olmuş kimse bana bişey demesin ne adamı ne chp yi kötülemedim madem yakıştırmışler birbirlerine aferim dedim destekledim
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Bilgin'den asgari ücret ve EYT açıklaması
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye evinde ziyaret