Yine Kılıçdaroğlu yine skandal: Mazot dağıtım töreninde mazot veremediler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı mazot dağıtım töreninde traktöre mazot verilemedi. Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu, sorunun çözülememesi dolayısıyla mazot dağıtımını yapamadı.

GİRİŞ 17.09.2022 03:26 GÜNCELLEME 17.09.2022 10:11
Bu Habere 557 Yorum Yapılmış

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Silivri'de katıldığı çiftçilere yönelik mazot dağıtım töreninde sembolik olarak alanda tutulan traktöre teknik sorunlar nedeniyle mazot verilemedi.

6'lı masayı hazmedemeyenlerin olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "Bizim birlikteliğimizi birileri hazmetmiyor ama biz çalışarak, düşünerek, ülkemizi severek, demokrasiyi getirerek onlara hazmettireceğiz. Bizi tanıyacaklar, bizi bilecekler. Ahlakı, adaleti, bu konudaki kararlılığımızı bilecekler. Kadın erkek eşitliğini bilecekler." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun da konuşma yaptığı programda, İBB tarafından çiftçilere dağıtılan fidelerden elde edilen ürünler, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na ikram edildi. Katılımcılar platformda aile fotoğrafı çektirdi.

TÖREN ALANINDAKİ TRAKTÖRE MAZOT AKTARILAMADI

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, daha sonra tören alanında sembolik mazot dağıtımı için hazır bekletilen traktörün yanına geçti.

İBB tankerince mazot aktarımı yapacak sistemin teknik arıza dolayısıyla çalışmaması nedeniyle traktöre mazot verilemedi. Mazot pompasının deposuna takıldığı traktörün yanında bir süre bekleyen Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, sorunun çözülememesi dolayısıyla mazot dağıtımını yapamadı.

Sorun devam ederken İBB personeli arasında kısa süren bir gerginlik yaşandı. Depoyaakılı pompa belediye personelince kaldırıldı.

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, mazot dağıtımında yaşanan sorunun ardından buğday dağıtımına da katılmadı. Kılıçdaroğlu, vatandaşları selamlayarak alandan ayrıldı.

KAYNAK: AA
Enes Kılıç Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Enes Kılıç
YORUMLAR 557
 • Fahrettin Yar 2 ay önce Şikayet Et
  Bı duzgun iş yapın be, atalarinizda milli otonun benzinini koymamisti sonrada zaten proje iptal edilmiş devlete millete darbe indirmisler. Bı hayr işiniz varmi,
  Cevapla
 • gökhan 2 ay önce Şikayet Et
  mazot kuyruğu vadediyor.
  Cevapla
 • Burhan 2 ay önce Şikayet Et
  Bay ekrem bay kemala kumpas kurmuştur
  Cevapla
 • Kompataro 2 ay önce Şikayet Et
  Yiğit oğlan gafların bile ne kadar dürüstçe ve masumca
  Cevapla
 • Fatsalı İlyas 2 ay önce Şikayet Et
  Bir yahudi..bi ermeni..bir ermeni daha..bir müslüman..bi ermeni....bilin bakalım hangi partinin başkanları..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Asgari ücret zammı için ilk toplantı tarihi açıklandı: Sürpriz gelebilir iddiası
"Rusya Türkiye'nin harekatı öncesi Tel Rıfat ve Ayn el Arab'a askeri güç gönderdi" iddiası