AK Partili Keşir: Önümüzdeki 8 ay için seferberlik ilan ettik

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, 2023 seçimlerini işaret ederek, "Teşkilat olarak her daim hazırız. Önümüzdeki 8 ayı bir nevi seferberlik olarak ilan ettik" dedi.

AK Partili Keşir: Önümüzdeki 8 ay için seferberlik ilan ettik
AK Partili Keşir: Önümüzdeki 8 ay için seferberlik ilan ettik
GİRİŞ 23.09.2022 07:59 GÜNCELLEME 23.09.2022 07:59
Bu Habere 60 Yorum Yapılmış

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, 8 ay kalan seçimler öncesi gözlemlerini anlattı ve şunları kaydetti:

"8 AYLIK SEFERBERLİK İLAN ETTİK"

"Teşkilat olarak her daim hazırız. Önümüzdeki 8 ayı bir nevi seferberlik olarak ilan ettik. Her kadın seçmene ulaşacağız. Motivasyonumuz çok yüksek. Çok coşkulu, çok verimli ve çok heyecanlıyız. Üyelerimizden 600 bini sahada sürekli aktif bir şekilde çalışıyor. İl, ilçe, mahalle ve mahalleden sonra her sandıkta yönetimlerimiz var. Sandık esaslı bir çalışma modeli belirledik. Her bir sandıktaki kadın seçmene ulaşmak üzere seçim stratejisi uyguluyoruz. Gittiğimiz yerlerde bu çalışmayı koordine ediyoruz.

"KADINLARIN ERDOĞAN'A GÜVENİ TAM" MESAJI

Kadınlar hem bölgesel hem küresel sorunların çözümü olarak Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ı görüyor. Cumhurbaşkanı’mızın Ukrayna-Rusya Savaşı'ndaki ara buluculuğunu takdirle karşılıyorlar. Dış politikada Cumhurbaşkanı’mızın Türk karakterine uygun dik duruşunun halkta ciddi bir karşılığı var. Pandemiden, savaşlardan, küresel piyasalardan kaynaklı sorunların farkındalar. Tahıl koridorunda olduğu gibi tüm sorunların çözümünü Cumhurbaşkanı'mızda görüyorlar. Avrupa'nın durumu malum. Vatandaşımız artık mukayese yapıyor.

"YURT SORUNUN ÇÖZÜLMESİ ANNELERİ MEMNUN ETTİ"

Maaşlara yapılan artışlar ve reformlar alım gücünü artırdı. Özellikle sosyal konut projesi büyük yankı uyandırdı. Vatandaşlar, eleştirenlerin dahi hak sahibi olarak bu projeye başvurduklarını belirtiyor. KYK ücretlerinin artmaması, yeni yurtların açılması ve yerleştirme oranlarının çok yüksek olması iyi karşılandı. Öğrenciler yurtlara yerleşemediğinde aileler bize ulaşıyordu. Buradaki taleplerin hızlı bir şekilde çözülmesi anneleri memnun etti."

"MUHALEFETİN KARŞILIĞI YOK"

Muhalefetin algıyla işleri yürüttüğünü belirten Keşir, "Bir helalleşme tutturmuşlar içi bomboş bir şey. Milletimiz itibar etmiyor. Bugün birileri helalleşme diyor arkada bazı yöneticileri farklı beyanat veriyor. Sahada bunun karşılığı yok. Kendi içlerinde dahi görüş birliği yok. Milletimiz bunun farkında" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ / EMRAH ÖZCAN
Erkan Talu Haber7.com - Dış Haberler Sorumlu Editörü
Haber 7 - Erkan Talu
YORUMLAR 60
 • emre yıldız 1 hafta önce Şikayet Et
  vekillerin halkın derdiyle ilgilendiği yok... bu ülkede paran varsa güçlüysen işin hallolur....
  Cevapla
 • emre yıldız 1 hafta önce Şikayet Et
  oy moy kullanmıycam ben... en güzeli kafa rahat...
  Cevapla
 • Seçmen 1 hafta önce Şikayet Et
  1. Kimligimizdeki İSLAM hanesini geri istiyoruz 2. Arap acem Afrika Afgan Ermeni nazi hepsini geri gönderin dahada kimseyi almayin 3. Göçmen geri kabul anlaşması iptal edin 4. Milli eğitimi millilestirin, fulbright eğitim sist sokup atın 5. Mezara kadar nafakayı iptal edin 6. Anayasadaki kadın erkek eşittir hükmünü pratiğe dokun 7. Parayla vatandaşlık satışını iptal edin 8. Geçici koruma adı altindakilerin kaçına vatandaşlık dagitildiysa hükümsüzdür iptal edin Siyasi seferberliğiniz inandırıcı olsun bacim.
  Cevapla
 • Ali 1 hafta önce Şikayet Et
  Seçimler sırasında vatandaşı hatırlayan, şehrin kodomanlarıyla düşüp kalkan ,vatandaşa uzak fakat kodomanın elinin altında duran, lüks araçlara binip bayramda seyranda üst bürokratların ve para babalarının sıcak omuzları arasına yaslanan ,vatandaşa kibirli ,zengine çelebi olan ,atraksiyon peşinde , sömürge valisi kılığıyla dolaşan ,seçimler yaklaştığındaysa içinizden biri maskesini takan vekil türünden millete hayır gelmez çünkü o kendi egolarını tatminle meşgul!..
  Cevapla
 • hasan 1 hafta önce Şikayet Et
  8 ay sahadasınız sonra seçime kadar yoksunuz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yunan gazeteci Başkan Erdoğan'a sordu! 'Bir gece ansızın gelebiliriz' ne demek?
Prag'da tarihi zirve! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar