AK Parti Gençlik Kolları'ndan 'İlk oyum Erdoğan'a, ilk oyum AK Parti'ye' kampanyası

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan, Erdoğan'ın katılımıyla "İlk oyum Erdoğan'a, ilk oyum AK Parti'ye" kampanyasını başlatacaklarını bildirdi.

GİRİŞ 23.09.2022 12:51 GÜNCELLEME 23.09.2022 13:45
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, AK Parti'nin, kurulduğu günden bu yana girdiği bütün seçimlerden birinci parti olarak çıktığını, bunu da hiç şüphesiz ilk defa oy kullanacak seçmenlerinin oyunu alarak başardığını vurguladı.

AK Parti'nin bu hikayesinin, 2002'de 10 milyon oyla başladığını dile getiren İnan, 2018'deki cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçiminde ise 25 milyonu aşkın bir oy teveccühüne ulaştıklarını belirtti.

İlk defa sandığa gidecek seçmenin teveccühünü almanın önemini girdikleri her seçimde gördüklerini belirten İnan, şu ifadeleri kullandı:

"Haziran 2023 seçimlerine az bir zaman kaldı. Yarın Sakarya'da gerçekleştireceğimiz büyük bir lansman var. O lansmanda 'İlk oyum Erdoğan'a, ilk oyum AK Parti'ye' kampanyamızın başlangıcı olacak. Cumhurbaşkanı'mız, Sakarya'da bu çalışmamızın ilk etkinliğini Genel Merkez Gençlik Kollarımızla birlikte gerçekleştirecek."

"CUMHURBAŞKANI'MIZ GENÇLERLE BÜYÜK BİR COŞKUYLA BULUŞACAK"

Bu çalışmaya uzun zamandır tüm ayrıntılarıyla hazırlandıklarını anlatan İnan, "İnşallah, Haziran 2023'e kadar 'İlk oyum Erdoğan'a, ilk oyum AK Parti'ye' diyerek bu geniş kampanyayla hem Cumhurbaşkanı'mızın gitmiş olduğu illerde ilk defa oy kullanacak seçmenle Cumhurbaşkanı'mızı bir araya getireceğiz hem de bu kampanya çatısı altında tüm teşkilat mensuplarımız, 6 milyonu aşkın ilk defa oy kullanacak gençlerimizle bir ayara gelmiş olacak." diye konuştu.

Sakarya'daki bu tarihi buluşmaya bütün gençleri davet eden İnan, şunları kaydetti:

"Yarın saat 18.00'de Sakarya'da Cumhurbaşkanı'mız, gençlerle her zaman olduğu gibi büyük bir coşkuyla buluşacak. Sayın Cumhurbaşkanı'mız son 1,5 senede 23 programda gençlerle bir araya geldi. Cumhuriyet tarihinde gençlerle en çok buluşan lider oldu. Cumhurbaşkanı'mızın gençlerle buluşmaları, önümüzdeki 8 aylık süreçte çok daha fazla gerçekleşecek. Gençlerin taleplerini, temennilerini doğrudan Cumhurbaşkanı'mız dinleyecek ve bu dinledikleriyle hükümet politikalarına, parti politikalarına yön vermeye devam edecek."

KAYNAK: AA
Ömer Faruk Aktaş Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ömer Faruk Aktaş
YORUMLAR 17
 • O k u r 1 hafta önce Şikayet Et
  AKP'ye oy verme nedenim ekonomik değil. 17-25 Aralıktan bu yana AKP'ye oy veriyorum. Vermeye devam edeceğim.
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Van basta olmak uzere hdp oy kaytirmak istenmiyorsa teskilatlar yenilenmeli kurum amirleri yenilenmeli
  Cevapla
 • Deli dumrul 1 hafta önce Şikayet Et
  YA bırak laf sloganını yapılan işleri anlatın 29 ekim geliyor TOGG banttan inecek chpkk fetö nün sosyal medyada tarkan konserini öne sürecek. TOGG sloganlarını afişlerini hazırlayın bırakın ilk oyum Erdoğana laf salatasını hizmetleri öne çıkarın. 29 ekim chpkk prvakasyonuna engel olun. Tarkana ödenecek milyon doları afişe edin...
  Cevapla
 • gezer 1 hafta önce Şikayet Et
  malesef doğuda hdp güçlü olduğu yerlerde ak parti teşkilatları yok değişmese çok yazık olur
  Cevapla
 • Evlenemiyorum. 1 hafta önce Şikayet Et
  İş bulamıyorum, sebebi ise erkek olmak, devlet teşviği ile işletmeler öncelikli olarak kadın çalışan alıyor. Henüz askerlik yapmamış olmamda engel tabi ama. Bu durum beni açıkçası Fatih Erbakan a yönlendirdi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Prag'da gergin yemek! Başkan Erdoğan'ın sözleri Miçotakis'e ağır geldi!
Yunan gazeteci Başkan Erdoğan'a sordu! 'Bir gece ansızın gelebiliriz' ne demek?