AK Parti'den yeni üye hamlesi!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, YouTube üzerinden canlı yayınlanan 'Çevrimiçi İstanbul' programında "Türkiye'nin En Büyük Ailesi Seninle Güzel" konseptiyle, üye sayısı 2 milyonu aşan İstanbul'da Artı-1 Üye kampanyası başlattı.

GİRİŞ 02.10.2022 11:05 GÜNCELLEME 02.10.2022 13:33
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

2023 seçimlerinde İstanbul'da rekor oy hedeflediklerini belirten Osman Nuri Kabaktepe, "İstanbul Teşkilatı olarak önümüzdeki süreçte en önemli vazifemiz bütün gücümüzü, enerjimizi ortaya koyarak, üye sayımızı en az iki katına çıkarmaktır." dedi.

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilatlara 'Artı-1 Üye' talimatı üzerine, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe çalışmalara start verdi. İl Başkanlığının resmi YouTube kanalından 'Çevrimiçi İstanbul' canlı yayın programı gerçekleştiren Kabaktepe, "Türkiye'nin En Büyük Ailesi Seninle Güzel" konseptiyle, üye sayısı 2 milyonu aşan İstanbul'da, tüm teşkilat mensuplarına Artı-1 Üye çağrısında bulundu.

"TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ"

İstanbul'da 2 milyonu aşkın üyesi olduklarını vurgulayan Kabaktepe, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bütün teşkilat mensuplarımıza “artı 1” üye talimatı vermiştir. Bütün dünyada AK Partimize üye olan kardeşlerimizin en az 1 üye yapmasını uygun görmüşler, bu hususta emir salık vermişlerdir. Bu noktadan sonra bizlere düşen sadece bu emri yerine getirmek değil, bu emirden hareketle maksimum sayıda üye yapmaktır. Bütün gücümüzü, bütün enerjimizi ortaya koyarak, üye sayımızı en kısa sürede, var olanın en az iki katına çıkarmak için gayret göstermektir." dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A GÜVEN TAM

'Yüz Yüze 100 Gün' kampanyası kapsamında 12 haftadır İstanbul'u mahalle mahalle, sokak sokak arşınladıklarını belirten Kabaktepe, "Hemen hemen her gün birçok nokta da İstanbullularla buluşan bir kardeşiniz olarak şunu ifade etmek istiyorum ki; sokak Recep Tayyip Erdoğan’a güveniyor. Sokak, küresel buhranın yaşandığı bir dönemde tek umudun Cumhurbaşkanımızın liderliği olduğunu çok iyi biliyor! AK Partili olsun, olmasın her bir vatandaşımız, ülkemizin ve milletimizin, güçlü duruşunun yegâne imkanının Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinden olduğunu ifade ediyor ve bunu destekliyor. Bu yüzden, sahada çektiğim fotoğraf, sokaktan aldığım güç ve İstanbulluların, liderimiz adına oluşturduğu sinerji ile diyorum ki, artık 2023 zaferini değil, zaferi taçlandıracağımız rekoru konuşmamız gerekiyor. Evet, zaferi taçlandırmanın yolu kazanmak değil, mümkün olan en büyük fark ile kazanmaktır. Bugün itibari ile tüm çabamız, gayretimiz, seçimleri büyük bir rekor kırarak kazanmak, bugüne kadarki en büyük farkı oluşturmaktır." ifadelerini kullandı.

OLİMPİYAT STADI'NDA "SANDIK ERDOĞAN DİYOR PROGRAMI

Ayrıca Kabaktepe, konuşmalarının son bölümünde sandık güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaları anlattı. Milletin kullandığı her bir oyun adresini bulması için sandık güvenliğine ehemmiyet verdiklerini belirten Kabaktepe, Olimpiyat Stadı'nda "Sandık Erdoğan Diyor" programı yapacaklarını açıkladı. Tüm sandık görevlileri ve 100 bini aşkın teşkilat mensubuyla önümüzdeki ay gerçekleştirilmesi planlanan programa şimdiden herkesi davet etti.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 16
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  sadece menfaatleri için ak Parti'ye üye olanlar biliyorum... sandığa gidince ak partiyi unutan seçmenler var... nedir bu üyelik sevdası anlamış değilim... İstanbul seçimlerinde üyelerin patatese, soğana,Akbil fiyatlarına, market poşetlerine oyunu davasını satanları unutmayalım...
  Cevapla
 • Ali.02. 1 yıl önce Şikayet Et
  kabaktepe kardesim .sen uyeyi filan bosver.biz dogustan üye olduk Ak partiye .sen sandiklara sahip cik.birde sandik basina adam gibi adam koyun .yeter.
  Cevapla
 • Ali Rıza 1 yıl önce Şikayet Et
  AKP İnternet ten üye olma prosedürünü sadeleştirip kolaylaştırır ise üye sayısı artar defalarca denememe rağmen üye olamadım
  Cevapla
 • okan55 1 yıl önce Şikayet Et
  gerçekten vatanseverleri AKP ye üye yapın. Menfaatleri uğruna üye olmak isteyenleri değil. Sizin üye dediklerinizin çoğu menffat için başka partilere gönül verenlerden oluşuyor.
  Cevapla
 • Kul insan 1 yıl önce Şikayet Et
  Meydanları değil okulları, spor salonlarını , sosyal medyayı dolaşın gençler oralarda.
  Cevapla
 • Sâlih mümtaz 1 yıl önce Şikayet Et
  Ve avm leri gezsinler
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! EYT'de sigorta giriş tarihine dikkat...
Dilan ve Engin Polat'ın el konulan araçları görüntülendi