AK Parti ve Erdoğan'ın son oy oranını açıkladı! 6'lı masayı üzecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında AK Parti ve Erdoğan'ın oy oranlarını açıkladı. Dağ ayrıca muhalefetin anket oyununa tepki gösterdi.

GİRİŞ 30.11.2022 00:48 GÜNCELLEME 30.11.2022 00:55
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Habertürk'te katıldığı programda AK Parti ve Başkan Erdoğan'ın son oy oranını açıkladı.MUHALEFETİN ANKET OYUNU

Muhalefetin anket oyununu anlatan Dağ, ''Anket firmaların birçoğu artık seçim yaklaştıkça anket açıklamaktan vaz geçecek. Geçen sene bol keseden atıyorlardı. Bizim Temmuz'dan itibaren sürekli yükselen bir trendimiz var. Parti olarak da, Cumhur İttifakı olarak da, cumhurbaşkanımız olarak da. Muhalefette şöyle bir durum var. AK Parti ve MHP'yi toplayıp geri kalan oyları kendilerine yazıyor.'' dedi.

AK PARTİ VE ERDOĞAN'IN OY ORANI

Son araştırmaların sonuçlarını açıklayan Dağ, ''Bizim sadece son yaptığımız araştırmalara göre, yüzde 40-42 arası parti oyumuz var. Cumhurbaşkanımızın da oy oranı yüzde 50-52 arasıdır. Gittikçe yükselmekte olan bir trendimiz var.'' ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Gece Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .
YORUMLAR 11
 • Kayserili 3 ay önce Şikayet Et
  aynı vekil ve kişilerle sandıklara gelirseniz çok zor bu oranları alırsınız
  Cevapla
 • Abdulbaki 3 ay önce Şikayet Et
  yüzde 60 tan aşağı değil reisin oyu, cumhurun oyuda yüzde 60 civarı
  Cevapla
 • özkan 3 ay önce Şikayet Et
  Ekonomi çok önemli şayet seçime kadar vatandaşı ekonomik olarak düzeleceğine ikna edebilirse icraatlarıyla zaten rakipsiz olduğundan çok rahat 50+1 olur.İnsanların alım güçlerinin düştüğü gerçeğini kabul edip tekrar eski seviyelerine doğru ivme yakalanırsa diğer sorunların üstesinden halk gelir.Her ne kadar alım gücü düşük desemde yollardaki özel araç sayısını ben bile kendime açıklıyamıyorum.Kalın sağlıcakla.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Akparti %42 alirsa Mhpnin oyi %7 dir ben Akpartinin oylarının daha düşük olacağını tahmin ediyorum sebebide akpartinin tabanindaki milliyetçi seçmen Mhpye oy verecektir MHP düşük oy almasın diye oyuzden Akparti% 38 Mhp %9 ila 10 bandinda olur
  Cevapla
 • Söz Milletindir 3 ay önce Şikayet Et
  Seçim sabahı görürsünüz oyları bu zam ve ÖTV ve göçmenlerle
  Cevapla
 • Türker 3 ay önce Şikayet Et
  Görürüz sen gidip wc terligine oy ver insanlar senin gibi dar goruslu değil ÖTV kimin icadı olduğunu biliyor CHP yi çok iyi tanıyor heykel vizyonunda öteye gidemiyen hdp birlikteligi olan bir partiyi niye destek versinler seçim sonu kimler sevinç cigliklari atacak göreceğiz yav 15 seçimdir sizdeki aynı terhane doymadiniz yenilgiye ekonomide sorun yok o sizlerin hep aç olusundan ekmek 1 lira ikende açtınız 4 lira ikende acsiniz bedava olsa gene acsiniz sen ancak kendinizi kandirirsiniz yanlız gerçek olan şu var bu seçim 7 li masanın son seçimi olacak
  Cevapla
 • Nunu 3 ay önce Şikayet Et
  Bu yazınızı saklayın ama 1 şartla. Erdoğanın kazandığını görünce yine millete hakaret etmeyin. Soğan patatese ülke satılmaz. Bunlar gelip geçicidir.bu ülke Tansu mesut zamanını yaşadı.dimdik ayaktayız.hepsi geçer.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsmail Demir'den heyecanlandıran açıklama: Bilinmeyen bir sürprize hazır olun
Yalan da sizde, dolan da sizde istifa etmeme de sizde!