Bakan Çavuşoğlu, İİT Genel Sekreteri ile görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri Hissein Brahim Taha ile telefonda görüştü.

Bakan Çavuşoğlu, İİT Genel Sekreteri ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, İİT Genel Sekreteri ile görüştü
GİRİŞ 27.01.2023 12:08 GÜNCELLEME 27.01.2023 12:08

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İİT Genel Sekreteri Hissein Brahim Taha ile bugün bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, İsveç ve Hollanda’da Kur’an-ı Kerim’e yönelik gerçekleştirilen saldırılar ile bu saldırılara İslam dünyasınca verilecek tepkiler ele alındı" denildi. 

KAYNAK: DHA
ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP'den çifte skandal: Gazeteci değil terörist, hayvansever değil lisanslı avcı!
Mamazadeler - 19 Temmuz günün gazete manşetleri