Fatih Portakal'dan ilginç itiraflar: Hepsi yalanmış, ya saf ya aptalım...

CHP'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Fatih Portakal, Youtube kanalında çarpıcı açıklamalar yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu bırakmak istememesine "Demokrasi işte sevgi, aşk dili bunların hepsi yalanmış" dedi.

GİRİŞ 06.06.2023 13:50 GÜNCELLEME 06.06.2023 13:51
Bu Habere 325 Yorum Yapılmış

Cumhur İttifakı'nın HDP destekli 6'lı masaya karşı TBMM'de çoğunlu alması ve Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nu tarihi bir farkla geride bırakıp yenniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından CHP'ye yakınlığıyla bilinen isimler Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı sert ifadeler kullanmaya devam ediyor.

Kılıçdaroğlu'nun yaşayan seçim hezimetine karşı MYK'da elini güçlendirip partiyi bırakmak istememesi tabanda ve CHP yandaşlarında büyük tepkiye neden oluyor.

MYK toplantısında üyelerin tamamının istifa etmesiyle birlikte parti yönetiminin yeniden şekillenmesi beklenirken, bu değişimde ise en büyük etkinin Ekrem İmamoğlu tarafından yapılacağı beklentisi mevcut.

"KILIÇDAROĞLU KORKAK VE BASİRETSİZ BİR LİDER"

Ancak İmamoğlu'ndan herhangi bir hamle gelmezken gazeteci Fatih Portakal, kendi YouTube kanalında Kemal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu.

Portakal, Kılıçdaroğlu'nun korkak ve basiretsiz bir lider olduğunu söyledi. 

"DEMOKRASİ , SEVGİ DİLİ BUNLARIN HEPSİNİN YALAN OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ"

"Demokrasi işte sevgi, aşk dili şudur budur; bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz." diyen Portakal, insanları bu şekilde tanımanın iyi olduğunu ifade etti.

Değişime inanmakla ya saf ya da aptal olduğunu da sözlerine ekleyen Fatih Portakal, "Her zaman söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu olmasa başka bir aday olsa yine ona oy verecektim ben. Ama artık yeter benden pas diyorum." dedi.

"YAZIK YA, SAF MIYIM BEN, YA SAFIM YA APTALIM"

Fatih Portakal'ın konuyla ilgili ifadeleri şöyle:

CHP’de bunu göremiyorsunuz, basiretsiz ve korkak bir liderden bahsediyoruz. Benim gözümde artık Kemal Kılıçdaroğlu böyledir. Yani öyle atıp tutan demokrasi işte sevgi, aşk dili şudur budur; bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz. İyi oluyor aslında, böyle tanımamız da iyi oluyor insanları. Bu şekilde mi yönetecektiniz o zaman insanları, yazık ya saf mıyım ben ya. Ya safım ya aptalım yani o zaman. Ama değişime inandım ben, her zaman söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu olmasa başka bir aday olsa yine ona oy verecektim ben. Ama artık yeter benden pas diyorum.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 325
 • Bozoklu Turan 1 yıl önce Şikayet Et
  Ulan senin yüzünden nerdeyse portakal yemeyeceğim be...!!!!!!!!!!
  Cevapla
 • YILMAZ 1 yıl önce Şikayet Et
  Günaydın, kazanmayınca tukaka oldu, korkak oldu değil mi? O korkak dediğin KK teröristlerin uzantısı sözde siyasi parti HDP/YSP ile meydanlarda nümayiş yapıp fink atarken nerdeydin, o zaman böyle demiyordun ey Portakal sen artık bu abuk-subuk fikirlerinle Ordakal.
  Cevapla
 • delı 1 yıl önce Şikayet Et
  sırala hakaret etme
  Cevapla
 • Evladı Fatihan 1 yıl önce Şikayet Et
  ...roğlu out moğlu in... Rengini belli etmiş...Çlalışmalara başlamış.
  Cevapla
 • Seyirci 1 yıl önce Şikayet Et
  Abe koyun dediğimiz zaman kıziyorsunuz. Hep diktatör başkasi demi şimdi senin oyunla benim oyum bir mi. Beyni olan ile beynini kullanan bir mi portakal
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Telaşlandıran yeni salgın! Hızla yayılıyor: Yüzlerce ölü, binlerce vaka var
İş dünyasından 'yabancı çalışan' çağrısı: Biz kefil oluruz