Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

Siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşma Kurban Bayramı'nın 2'nci günü yapılacak.

Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu
Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu
GİRİŞ 27.06.2023 13:44 GÜNCELLEME 27.06.2023 13:44
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ankara'da siyasi partiler arasındaki bayramlaşma, bayramın 2'nci günü gerçekleşecek. Tüm partiler bayramlaşma için kabul ve ziyaret heyetleri oluşturdu.

Genel Başkan Yardımcısı Bilgin Uygur başkanlığındaki AK Parti heyeti, 09.30'da CHP heyetini kabul edecek. Ardından, sırasıyla MHP, HÜDA- PAR, BBP, DSP, İYİ Parti, Vatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleri kabul edilecek. 

AK Parti'nin 2 ziyaret heyeti ise sırasıyla MHP, HÜDA- PAR, DSP, BBP, İYİ Parti, Vatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi'ne ziyarette bulunacak. AK Parti'de teşkilat bayramlaşması ise saat 14.00'te genel merkezde yapılacak.

CHP 17 PARTİ İLE BAYRAMLAŞAK

CHP'de de bayramlaşma 09.30'da AK Parti heyetini kabul ile başlayacak. Ardından sırasıyla DSP, Vatan Partisi, HDP ve Yeşil Sol Parti, İYİ Parti, MHP, Saadet Partisi, Zafer Partisi, Memleket Partisi, BBP, Demokrat Parti, ANAP, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Milli Yol Partisi heyetleri kabul edilecek. Ziyaret heyetleri de aynı partilere ziyaret gerçekleştirecek. CHP'nin kabul heyetine Kadın Kolları Genel Başkanı ve Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka başkanlık edecek. 

MHP, HÜDA-PAR İLE BAYRAMLAŞMAYACAK

MHP ise bayramlaşma programında 5 partiye yer verdi. Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığındaki MHP heyeti, önce DSP, ardından AK Parti, BBP, Yeniden Refah Partisi ve son olarak CHP heyetlerini kabul edecek. MHP'nin bayramlaşma programında, seçimde Cumhur İttifakı'na destek veren HÜDA- PAR ile Millet İttifakı'nı oluşturan CHP dışındaki diğer partilere de yer verilmedi.

İYİ PARTİ, 11 PARTİ İLE BAYRAMLAŞACAK

İYİ Parti ise AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, ANAP, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi ve Memleket Partisi heyetleriyle bayramlaşacak.

KAYNAK: DHA
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Remzi 11 ay önce Şikayet Et
    CHP gitsin noeli kutlasın HDP gitsin paskalyayı Diğerlerinde cadılar bayramını bunlar anti millet ittifakı çünkü münafıklar ve kâfirlerden oluşuyor biz müslümanlar bayramlaşırız
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'de bulunan gizemli monolit şaşkınlığa sebep oldu
Ortalığı karıştıran iddiaya TFF'den cevap geldi!