AK Parti İstanbul Yaşlılar Koordinasyon Merkezine yeni başkan

AK Parti İstanbul Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Başkanı Kamil Çakır 10. yılın sonunda görevini Fatih Dünemez’e devretti.

AK Parti İstanbul Yaşlılar Koordinasyon Merkezine yeni başkan
AK Parti İstanbul Yaşlılar Koordinasyon Merkezine yeni başkan
GİRİŞ 14.08.2023 13:54 GÜNCELLEME 14.08.2023 13:54

Uzun süre bu hizmette bulunan ve AK Parti İstanbul İl Sosyal Politikalar Başkanlığı bünyesinde YKM Başkanı olan Kamil Çakır, "AK Parti ailesi içerisinde çalışmanın verdiği gururla görevimi devretmenin huzuru içerisinde olmaktan çok mutluyum" dedi.

Yeni Başkan Fatih Dünemez, "AK Parti davası içerisinde 20 yıla dayanan mücadele ruhuyla yürüdüğüm bu kutlu yolda, yeni görevimi bana tevdi eden başta AK Parti İstanbul İl Başkanım Osman Nuri Kabaktepe, İl Başkan Yardımcım Mehmet Fatih Serdar ve her daim desteğini esirgemeyen Kamil Çakır başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle inşallah sıkmadık el, çalmadık kapı kalmayana dek tüm vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz" dedi.

KAYNAK: İHA
Ayşe Tan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ayşe Tan

Editör Hakkında

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Meslek hayatına Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik bölümü okuyarak başladı. İlk stajını Hürriyet Gazetesi’nde yaptı. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Yayımcılığı bölümünde tamamladı. 2009 yılında Milliyet Gazetesi’nde internet haberciliğine başladı. 15 senelik kariyerinde çok sayıda gazete, haber portalı ve televizyon bulunmaktadır. Meslek hayatına Haber7.com’da “Gündem Editörü” olarak devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Özgür Özel, Erdoğan ile ne konuştuklarını açıkladı
Erdoğan'ın sözleri Yunanistan'da yankılandı! Yunan basını çıldırdı