PKK destekçisi Chakar'ın elini öpen Özgür Özel, bunu da yaptı! Yeni skandal...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, terör örgütü PKK destekçisi Pervin Chakar’ın elini öptükten sonra yeni bir skandala daha imza attı. Özel, TSK'ya "kimyasal silah kullandı" iftirasını atan Şebnem Korur Fincancı ile bir araya geldi.

PKK destekçisi Chakar'ın elini öpen Özgür Özel, bunu da yaptı! Yeni skandal...
PKK destekçisi Chakar'ın elini öpen Özgür Özel, bunu da yaptı! Yeni skandal...
GİRİŞ 29.11.2023 17:51 GÜNCELLEME 29.11.2023 17:51
Bu Habere 356 Yorum Yapılmış

Cumhuriyet Halk Başkanı (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, TSK'ya 'kimyasal silah' iftirası atan Türk Tabipler Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve TTB üyelerini genel merkezde kabul etti.

TERÖR ÖRGÜTÜNE YARDIM VE YATAKLIK YAPAN BELEDİYELERE KAYYUM ATANMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

CHP’nin genel başkanlığına getirildiği günden bu yana "kayyum" rahatsızlığını dile getiren Özel, tepki çeken açıklamalarda bulundu.

PKK'ya yardım ve yataklık yapan belediyeleri bölgeden temizleyen kayyum atamalarını eleştiren Özel, "Kürtler belediye başkanı seçiyor ama siz belediyelere kayyum atıyorsunuz. Sizin bu uygulamalarınız yüzünden Kürtler Türkiye'de daha az eşittir" dedi.

Partisinin son grup toplantısında toplumu ayrıştıran skandal ifadeler kullanan Özel, terör örgütüne yardım ve yataklık yapan belediyelerin görevden alınmaması gerektiğini savundu. Özel, "Bu uygulamalar yüzünden Kürtler Türkiye'de daha az eşittir" diyerek terör örgütüne sempatik görünmeye çalıştı.

TSK'YA İFTİRA ATAN FİNCANCI’YI KABUL ETTİ

CHP'den yapılan açıklamada ise , "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve beraberindeki TTB Merkez Konsey Üyelerini, CHP Genel Merkezi'ndeki makamında kabul etti." ifadelerine yer verildi.

CHP Genel Merkezi'nde gerçekleşen kabulde CHP Genel Başkanı Özel'e, Genel Başkan Yardımcıları Zeliha Aksaz Şahbaz ve Gamze Taşçıer ile CHP Bursa Milletvekili Kayıhan Pala eşlik etti.

Basına kapalı geçekleşen görüşmenin ardından fotoğraf paylaşılırken, toplantının içeriğine ilişkin harhangi bir bilgi paylaşılmadı.

ÖZGÜR ÖZEL TÜRKİYE DÜŞMANI PERVİN CHAKAR'IN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ

Yeni genel başkan Özgür Özel, gittikleri konserde terör örgütü PKK destekçisi ve Türkiye düşmanı Pervin Chakar'ın elini öperek övgüler yağdırmıştı.

Özgür Özel'in bu hareketi ise büyük bir tepkiye sebep oldu. Özgür Özel'in bu hamlesine kendi partisinden bile tepki yağmıştı.

Tepkiler sonrası skandal bir açıklama yapan Özgür Özel, "Pişman değilim yine olsa yine giderim" ifadelerini kullanmıştı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 356
 • Vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Devlet hem CHP Hem de CHP ile özellikle kritik zamanlarda istişare, Gizli toplantı vb bahanelerle biraraya gelen SÖZDE; Eğitimci, yazar, senarist, sanatçı, aydın, akademisyen, işadamı, siyasetçi, bürokrat, Asker, Emniyet mensubu, Hukukçu vb. Varsa Dağdaki pkk uzantısı Abd-itrail-Ab ile olan bağları araştırılmalı. Atatürk Partisi diye kutsallaştırılan CHP iyi araştırılmalı kim kimle...
  Cevapla
 • Türk 2 ay önce Şikayet Et
  Batının ülkedeki kuklaları. Bunlar sinyonist Yahudilerin kankalari. Mustafa Kemal'in partisini içten yıkıp ele geçirdiler.. İsrail neyse chpdekilerde aynıdır. Teroristtir.
  Cevapla
 • Karadeniz 2 ay önce Şikayet Et
  Ondan sonra milletten oy beklersiniz işte bulursunuz
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Ne bekleyeceksin al birini vur ötekine aynı zihniyetin farklı versiyonu
  Cevapla
 • B.K 2 ay önce Şikayet Et
  Ne güzel söylemiş, Herkes sevdiği ile beraberdir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bursa’da 'Kafes-46' operasyonları: 3 organize suç örgütü çökertildi!
Elektrikli Hyunda KONA Türkiye'de resmen satışta! İşte fiyatı