Seyircinin 'ittifak' sorusuna çok sinirlendi! Portakal'dan çirkin cevap...

İyi Parti'nin CHP'nin ittifak teklifini reddettiği için 'sevindiği' yönünde eleştiri yapan seyircisine sinirlenen Fatih Portakal canlı yayında sinirlerine hakim olamayarak "Bana giren çıkan bir şey yok. Ben onu anlatmaya çalışıyorum" dedi.

GİRİŞ 05.12.2023 14:15 GÜNCELLEME 05.12.2023 14:26
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

CHP'deki değişim süreciyle koltuğu Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alan Özgür Özel, İyi Parti ve Genel Başkan Meral Akşener'e yönelik olumlu mesaj ve çağrıları yeniden ittifakın kapılarını araladı.

İYİ PARTİ'DEN CHP'NİN TEKLİFİNE OY BİRLİĞİ İLE RED

Özgür Özel'in ziyareti sonrasında Genel İdare Kurulu'nu (GİK) toplayan Akşener, CHP ile iş birliği seçeneğini kurulda gündeme getirdi.

Kuruldan ise oy çokluğu ile 'CHP ile iş birliğine' hayır kararı çıktı.

Muhalif kesimde büyük hayal kırıklığına neden olan gelişme Türkiye'nin gündeminde. Tüm televizyon kanallarında bu konu geniş bir şekilde masaya yatırıldı.

"BAKIYORUM İYİ SEVİNİYORSUN PORTAKAL"

Fatih Portakal da Sözcü TV'de yayındayken çıkan kararı izleyicilerine aktardı.

Portakal'ın anonsundan sonra mailine gelen mesajları okudu.

Ünlü sunucu bir izleyiciden gelen "Bakıyorum iyi seviniyorsun. İyi Parti bir belediye alır mı Portakal, seçimden sonra soruyorum sana." yorumunu da okudu.

Bu yorum karşısında sinirlerine hakim olamayan Portakal'ın tepkisi de sosyal medyada gündem oldu.

"BANA GİREN ÇIKAN YOK"

Seyircinin yorumu karşısında sinirlenen Portakal şu cevabı verdi;

"İsmail Bey, ben niye sevineyim ki? Olmayacak bir ittifaktı bu İyi Parti-CHP ittifakı. Bana giren çıkan bir şey yok.

Ben onu anlatmaya çalışıyorum yani siz de anladınız mı bilmiyorum. Ben siyasetçi değilim sadece düşüncelerimi paylaşıyorum sizinle. Sizden de ricam bu sevinme sevinmeme değil, olmayacak bir dua..

CHP neden İyi Parti'ye gider? İyi Parti zaten kendi tek başına seçime gitmek istiyordu. Ben gerçekten İyi Parti'nin tek başına girdiği zaman alacağı oyu görmek istiyorum. Önce şaibeleri temizlemesi gerekiyor." cevabını verdi.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 30
 • alp 7 ay önce Şikayet Et
  dervişin fikri neyse zikri o dur. bunlar bu ülkeye şimdiye kadar ne katmışlarki
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  portakal güzel meyve faydası da sayılamayacak kadar çok ama yalakalığı meslek edinenlerin gün gelir kendisine bile faydası olmaz fetö taktikleri yavaş yavaş masaya geliyor yalakalarda onların reklamını yapıyor
  Cevapla
 • vakkas yücel 7 ay önce Şikayet Et
  Edep Yâ Hu
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Seviyesini ve tahammül sınırını göstermiş ellerinde şmkan yok böyle allah muhafaza eklerine imkan geçse tek söz edemezsin
  Cevapla
 • Velhasıl 7 ay önce Şikayet Et
  Kalite bu işte. Fazla beklentiye girmemek gerek.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Real Madrid'de Arda Güler sevgisi sınır tanımadı! Mbappe ile yarışıyor
Ölen 17, öldüren 16 yaşında! 'Polat Alemdar'a özeniyorum' diyerek katliam yaptı