Meydanlarda 'Cumhur' fırtınası: 3 günde 220 bin

AK Parti ve MHP'nin ortak adayla yerel seçim yarışına girdiği Balıkesir ve Sakarya'dan sonra Adana'da da miting meydanı tıklım tıklım doldu.

Meydanlarda 'Cumhur' fırtınası: 3 günde 220 bin
Meydanlarda 'Cumhur' fırtınası: 3 günde 220 bin
GİRİŞ 25.02.2024 20:29 GÜNCELLEME 25.02.2024 20:33
Bu Habere 59 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim mitinglerine hızlı başlangıç yaptı.

Erdoğan, 31 Mart'taki mahalli idareler seçimleri kapsamında mitinglerine 10 Şubat’ta Zonguldak’tan başladı. Zonguldak’ın yanısıra bugüne kadar Tekirdağ, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Afyon ve Denizli’de miting düzenledi.

Son üç günde Balıkesir, Sakarya ve Adana’da gerçekleştirilen AK Parti mitingleri yoğun katılımla dikkat çekti.

BALIKESİR’DE 85 BİN

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Şubat’taki Balıkesir mitingine 85 bin kişi katıldı.

Başkan Erdoğan, “Şu anda resmi rakamları istedim. Bugün bu alanda 85 bin kişi var. Maşallah. Yolda caddeler boyu Balıkesirli kardeşlerimle hep beraber olduk. Çocuklar, kadınlar tüm halk oyunları ekipleri elhamdülillah bu ne güzellik böyle.” sözleriyle resmi rakamı paylaştı.

Başkan Erdoğan'dan sert sözler: Kime kime borçlu muamma!Başkan Erdoğan'dan sert sözler: Kime kime borçlu muamma!

SAKARYA’DA 60 BİN

24 Şubat’ta Sakarya Demokrasi Meydanı’ndaki AK Parti mitingi yine coşkulu kalabalık eşliğinde gerçekleşti. Mitinge katılan Sakaryalı sayısı 60 bin olarak açıklandı.

Erdoğan, “Şu anda meydana bakıyorum, resmi rakamı istedim. Resmi rakam ne biliyor musunuz? Şu anda meydanda, elhamdülillah 60 bin kişi var. Zaten Sakarya'ya da bu yakışır.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan savunma sanayii mesajı: Güçlü olmak zorundayızCumhurbaşkanı Erdoğan'dan savunma sanayii mesajı: Güçlü olmak zorundayız

ADANA’DA 75 BİN

Başkan Erdoğan 25 Şubat’ta Adana İstasyon Meydanı’nda Adanalılara hitap etti. Erdoğan, iştirakin yüksek olduğu miting alanında 75 bin kişinin olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

“Şu anda Adana'da meydanda 75 bin kişi var. Adana’nın gerçek belediyeciliğe olan hasretini dindirmeye az kaldı.”

Erdoğan'dan savunma sanayii için yeni müjde: Daha gelişmişi geliyorErdoğan'dan savunma sanayii için yeni müjde: Daha gelişmişi geliyor

KAYNAK: HABER7
Faruk Arslan Haber7.com - Özel Haber Sorumlusu
Haber 7 - Faruk Arslan

Editör Hakkında

İstanbul’da doğdu. Aslen Erzurumlu. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. 2010 yılından bu yana gazete ve internet haberciliğinde. 2013-2022 yılları arasında Akit Medya bünyesinde birçok vazife üstlendi. Dosya haberleriyle ödül ve plaketler aldı. Alanında uzman isimlerle röportajlar, mülakatlar, beyanatlar gerçekleştirdi. Çeşitli kurum, kuruluş ve STK’lara metin yazarlığı desteği verdi. Alanıyla ilgili seminerlerde, konferanslarda, çalıştaylarda, panellerde yer aldı. Uluslararası Medya Enformasyon Derneği ve İletişim Platformu Derneği üyesi. Kasım 2022’den beri Haber7 kadrosunda.
YORUMLAR 59
 • Orhan 1 ay önce Şikayet Et
  Emekliler maaşlarına seyyanen zam müjdesini bekliyor.
  Cevapla
 • ALLAH dostu 1 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM, kainattaki zerrelerin adedi kadar söylüyorum, bundan sonra sadece, SENİN RIZANI, RAHMETİNİ SEVGİNİ HOŞNUTLUĞUNU VE DOSTLUĞUNU KAZANMAK İÇİN YAŞIYORUM. SANA KAVUŞMAK VE HUZURUNA ÇIKMAK İÇİN YAŞIYORUM. YALVARIYORUM ALLAHIM YARDIM ET... SEN NE DERSEN O ALLAHIM, SEN BİLİRSİN ALLAHIM...
  Cevapla
 • Afyonlu 1 ay önce Şikayet Et
  Dünyanın medeni ülkelerinde seçimlerde miting göremezsiniz. Adaylar belli aralıklarla televizyona çıkar tartışır millet ona göre karar verir. İletişim organlarının bu kadar geliştiği zamanımızda ; aynı lafları dinlemek için bunca masrafa ne gerek var. Ayrıca partilere milletin vergilerinden verilen yardımlar da kesilmeli.
  Cevapla
 • Delibalta 1 ay önce Şikayet Et
  Ölümüne Reis
  Cevapla
 • Bursalı 16 1 ay önce Şikayet Et
  Kardeş her şeyi devletten beklemeyin şu marketlerin önünde gidin bir gösteri düzenleyin devlet veriyor marketler fiyatları yukarı çekiyor anlayın artık günaydın aleykümselam
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Nefes kesen maçta Fenerbahçe ikinci yarıda döndü!
Almanya'dan eski Yunan bakana skandal sansür!