‘Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş’

Barış Yarkadaş, katıldığı canlı yayın programında Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayının Mansur Yavaş olduğunu açıkladı. Sinan Burhan ise Yavaş ile Kılıçdaroğlu’nun arasının çok iyi olduğunu vurguladı.

GİRİŞ 30.05.2024 11:30 GÜNCELLEME 30.05.2024 11:34
Bu Habere 63 Yorum Yapılmış

tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, gazeteci Bahar Feyzan, hukukçu Cem Kaya ve Millet Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan tv100’de yayınlanan Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında önemli açıklamalarda bulundu.

Programda CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir (İBB) Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun son katıldıkları programlarda yaptıkları açıklamalar değerlendirildi.

Yarkadaş, Burhan'ın "Kemal Bey’in Mansur Bey ile arasının çok iyi olduğunu ben biliyorum." sözleri üzerine şunu söyledi:

Ve Kemal Bey’in Cumhurbaşkanı Adayı Mansur Yavaş’tır.

“MANSUR BEY SESSİZ VE DERİNDEN ÇALIŞIYOR”

Yarkadaş sözlerine şöyle devam etti:

"CHP’nin Ankara’da 16 içe belediyesi var. Bunun 12’si bizzat Mansur Yavaş’ın diğer partilerden transfer ettiği kişilerden oluşuyor. Bu kişiler ellerindeki imkanlarla Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adayı olması için çalışacaklardır. Mansur Bey zaten bu konuyla ilgili sessiz ve derinden bir çalışma yapıyor.

 

Aynı stratejiyi ben Ekrem İmamoğlu’ndan da görüyorum. Çünkü şimdiden konuşulursan çürürsün. İkisi de siyaseten kendisini çürütmek istemiyor."

Ahmet Aydemir Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ahmet Aydemir

Editör Hakkında

İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi, 'Gazetecilik’ bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe ilk adımını 2014'te attı. Profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere gündem, dünya, ekonomi ve spor kategorilerinde birçok haber hazırladı. Ahmet Aydemir, meslek hayatını Haber7.com'da aktif olarak sürdürüyor.
YORUMLAR 63
 • Misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  AKŞENER KADAR OLAMIYOR Akşeneri hiç sevmem ama helal olsun çekildi ve hiç konuşmuyor!!! Kılıçdaroğlu ise vır vır vır konuşuyor
  Cevapla
 • Misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  KILIÇDAROĞLU BİR SUS YAVV chp nin başına gelen en büyük bela oldu Kılıçdaroğlu karabulut gibi çöktü yavvv sus sus sus
  Cevapla
 • kadir kurt 3 hafta önce Şikayet Et
  chp türkiyenin başına gelen en büyük bela musibet daha chp lanetini başımıza saranlardan Allah cc hesap sorsun islam düşmanlıgı bunlarda vatan millet düşmanklıgı bunlarda hainlik mandacılık bunlarda yalan dolan taciz zimmet hırsızlık bunlarda Atatürk maskesiyle hertürlü oyun bunlarda
  Cevapla
 • Coşkun 3 hafta önce Şikayet Et
  Bir sonraki seçimde Mansur Yavaş’ı devre dışı bırakmak için yapıyorlar
  Cevapla
 • Gasap haydo 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu millete bu yakışır. Heç ellemeyin
  Cevapla
 • Kasim 3 hafta önce Şikayet Et
  Düşmediler milletin sırtından ,gıqn geldi bunlardan artık yahu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Tıp öğrencisine mide bulandıran saldırı! Başörtüsünü açıp küfür etti...
ABD ve İran'ın adımları sabırları taşırdı! TSK'ya vur emri