MHP'den CHP lideri Özel'e: Türk düşmanlığı ayyuka çıktı!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in, "bozkurt işareti yapan doktorlarla" ilgili ifadelerine tepki gösterdi.

MHP'den CHP lideri Özel'e: Türk düşmanlığı ayyuka çıktı!
MHP'den CHP lideri Özel'e: Türk düşmanlığı ayyuka çıktı!
GİRİŞ 10.07.2024 15:26 GÜNCELLEME 10.07.2024 15:26
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış
 

Büyükataman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Özel'in zihninin derinlerindeki Türk düşmanlığının bir kez daha ayyuka çıktığını" öne sürdü.

Özel'in terörist başına özgürlük isteyenlere, şanlı Türk ordusuna iftira atanlara, terör örgütü propagandası yaparak doktorluk mesleğini lekeleyenlere Hipokrat yeminini hatırlatmaya cesaret edemediğini ifade eden Büyükataman, Özel'in, bozkurt işareti yapanları hedefe koyduğunu, tarafını bir kez daha gösterdiğini belirtti. Büyükataman, şunları kaydetti:

"Büyük Türk milletine ve aziz milletimizin tüm değerlerine karşı eli kanlı teröristlerle saf tutan, her türlü bölücülüğe ifade özgürlüğü maskesiyle sahip çıkan CHP'nin 'bozkurt hazımsızlığı' köklerinden ne kadar koptuğunu, kuruluş ayarlarından eser kalmadığını göstermektedir. Her fırsatta Türk milletine ve devletine saldıran TTB'nin ve DEM'in peşine takılan Özgür Özel'in sinsi sözlerinin esas hedefi Türklük'tür.

Özgür Özel'e ilk tavsiyemiz bir an evvel Gazi Mustafa Kemal Atatürk çizgisine dönmesi ve Türk düşmanları ile işbirliği sevdasından vazgeçmesidir. İkinci tavsiyemiz ise içten içe yanıp tutuştuğu cumhurbaşkanı adaylığı hevesiyle kör olan gözlerini açması ve geçmişte uyarılarımızı dikkate almayarak Türk ve Türkiye karşıtı her türlü ortaklığı gerçekleştiren Kılıçdaroğlu'nun bugün ne durumda olduğuna bakmasıdır."

KAYNAK: AA
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 9
 • kalender 5 gün önce Şikayet Et
  ya bunlar dem le pkkayla göbek bağı olduğunu itiraf etmedilermi daha ne bekliyorsunuz
  Cevapla
 • Misafir 5 gün önce Şikayet Et
  chp Türkiye içine yerleştirilen İsrail'dir.
  Cevapla
 • fakir 5 gün önce Şikayet Et
  CHP ve DEM eskiden SHP de bir aradaydı. Şimdi yine aynı şekilde ortak hareket ediyorlar. Sözde Atatürkçü parti şuan Türk düşmanı gibi hareket ediyor. Yazık..
  Cevapla
 • Misafir 5 gün önce Şikayet Et
  Bunların zihniyeti değişmez. İslama düşman olan devlete de düşmandır. Millete de düşmandır. Teröristlerle birlikte olanlardan ne beklersin ki...
  Cevapla
 • Misafir 5 gün önce Şikayet Et
  chpden hiç bir zaman hayır gelmez.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD ordusu Suriye'deki üssüne takviye gönderdi
Özgür Özel'den 15 Temmuz çıkışı: Oturduğu yerden 'tiyatro' diyenler var...