Gökçek'in 'Tayyip gidecek Gökçek gelecek' yorumu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Eskişehir yolu üzerindeki duvarlara CHP Gençlik Kolları'na bağlı üyeleri tarafından yazıldığı ileri sürülen 'Tayyip Gidecek, Gökçek Gelecek' şeklinde yazılarla ilgili konuştu...

Gökçek'in 'Tayyip gidecek Gökçek gelecek' yorumu
Gökçek'in 'Tayyip gidecek Gökçek gelecek' yorumu
GİRİŞ 15.08.2010 14:15 GÜNCELLEME 15.08.2010 14:15
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Eskişehir yolu üzerindeki duvarlara CHP Gençlik Kolları'na bağlı üyeleri tarafından yazıldığı ileri sürülen 'Tayyip Gidecek, Gökçek Gelecek' şeklinde yazıların basit bir ayak oyunu olduğunu söyledi.

Kanaltürk'te Pazar Politika adlı programa katılan Melih Gökçek, dün akşam Eskişehir Yolu üzerinde duvarlara 'Tayyip Gidecek, Gökçek Gelecek' şeklinde yazılar yazıldığını ve bunların da CHP Gençlik Kolları üyeleri tarafından yapıldığını ve suçüstü yakalandıklarını söyledi.

Daha önce yerel seçimler öncesinde yaşanan 'Gökçek Gidecek, Sol Gelecek' benzeri yazıların bir benzeri önceki akşam Ankara caddelerinde yaşandı. Son günlerde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'havuzlu villası'nı ortaya çıkarmasıyla gündeme gelen Gökçek, CHP'liler tarafından yazıldığı öne sürülen 'Tayyip Gidecek, Gökçek Gelecek' yazılarıyla bir kez daha gözlerin kendisine çevrilmesine neden oldu. Gökçek, katıldığı programda konuyla ilgili olarak "Melih Gökçek'in Tayyip Bey'in yerine gelme gibi bir niyeti yoktur. Aramızda en ufak bir görüş ayrılığı yoktur. Partinin ve Genel Başkan'ımızın istemesiyle Allah da nasip ederse hedefim bir dönem daha belediye başkanlığı yapmaktır. Bu yazılar, basit, çirkin bir ayak oyunudur. CHP'nin komplocu bir parti olduğunu gösteriyor. CHP eşittir komploculuk." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK: CİHAN
YORUMLAR 3
 • Mürsel DEDEOĞLU 12 yıl önce Şikayet Et
  çalışmak...Mürsel DEDEOĞLU. evet başkan çalışıyor...kaldırım söküyor kaldırım takıyor,çeşitli boru söküyor boru takıyor,yol söküyor geri yapıyor,kaldırım söküyor kaldırım takıyor,çeşitli boru söküyor boru takıyor,kaldırım söküyor kaldırım takıyor,çeşitli boru söküyor boru takıyor,yol söküyor geri yapıyor,kaldırım söküyor kaldırım takıyor,çeşitli boru söküyor boru takıyor,yol söküyor geri yapıyor,..:))))
  Cevapla
 • Teknik Ressam 12 yıl önce Şikayet Et
  yeter artık.. Şimdiye kadar ki tüm oylarımı melihe verdim. Ancak bi daha aday olma durumu olursa oy vermeyeceğim. Son seçimde sol gelmesin diye kerhen de olsa vermek mecburiyetinde kaldım. Ama yeter artık. Ankarada parsellemediği yer kalmadı. Bunun vebalini ben kaldıramam... Eğer nasip olursa benim şahsi düşüncem, bir sonraki seçimde büyükşehir adayım Bülent Akarcalı dır.
  Cevapla
 • brymn 12 yıl önce Şikayet Et
  DURMAK YOK YOLA DEVAM..... Kabiliyeti ,duruşu ,karizması , çalışmaları, sadakati, tasarrufları ile gönlümüzde taht kuran melih başkan AK PARTİ ile bulunduğu bu yolculukta aldığı görevi layıkı ile yerine getirdiği için TÜRKİYE nin sağduyulu bütün insanlarının takdirini hak ediyor.senin , ak partinin ve dolayısı ile TÜRKİYE nin yolu açık olsun.HERŞEY TÜRKİYE İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM...................
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İYİ Parti'den Can Ataklı'ya sert tepki! 'Ağzını 'mal'a ile sıvasan yine nafile'
CHP'li Sevigen: Akşener'in kafasında başka isimler var