Necmettin Erbakan hastaneye kaldırıldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan, evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası hastaneye kaldırıldı. Erbakan'ın sağlık durumuna ilişkin açıklamayı Basın danışmanı Mustafa Yılmaz yaptı. Ayrıntılar şöyle:

Necmettin Erbakan hastaneye kaldırıldı
Necmettin Erbakan hastaneye kaldırıldı
GİRİŞ 03.01.2011 09:38 GÜNCELLEME 03.01.2011 09:38
Bu Habere 88 Yorum Yapılmış

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan, hastaneye kaldırıldı.

Erbakan'ın, ayağında daha önce var olan bir rahatsızlık nedeniyle gece saatlerinde Güven Hastanesi'ne kaldırıldığı ve ciddi bir sağlık durumunun olmadığı belirtildi.

Hastane yönetiminin, Erbakan'ı kontrol amaçlı hastanede tuttuğu ve başhekimliğin öğle saatlerinde açıklama yapmasının beklendiği ifade edildi.

BASIN DANIŞMANI YILMAZ: ENDİŞE VERİCİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ SÖZ KONUSU DEĞİL

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın Basın Danışmanı Mustafa Yılmaz, Erbakan'ın sol ayağında nükseden damar iltihabı enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldığını, endişe verici bir sağlık probleminin olmadığını bildirdi.

Yılmaz, Erbakan'ın tedavi gördüğü Güven Hastanesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Erbakan'ın enfeksiyonun kontrol edilmesi ve gerekli tetkiklerin yapılabilmesi için sabah saatlerinde hastaneye getirildiğini belirtti.

Doktorların gerekli müdahaleyi yaptığını ve tedaviye bugün de devam edileceğini ifade eden Yılmaz, Erbakan'ın endişe verici bir sağlık probleminin olmadığını söyledi.

Yılmaz, Erbakan'ın daha önce de aynı rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğünü ve bu rahatsızlığın doktorlar tarafından takip edildiğini de kaydetti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 88
 • Mücahit Çakır 11 yıl önce Şikayet Et
  erdem yıldız kardeş. Ortada anlaşılmamazlık yok ! Tayyip erdoğan,hocam sen taviz vermeden çıkdın yola olmadı,ben taviz verecem ve öyle öttürecem dedi ve yola çıktı.Aradaki tek fark bu.Ruh aynı ruh,niyet aynı niyet ama biri Rest çekdi zamanında yıkıldı,şimdiki ise rest çekmiyor birlikte hareket ediyor rest için zaman bekliyor tek fark bu.Bu süreç te de hoca onlara aynen şunu diyo,onlar evlatlarım iyi niyetliler ama göremiyorlar,aldanıyorlar.olay bu
  Cevapla
 • Mücahit Çakır 11 yıl önce Şikayet Et
  Mehmet Ok kardeş. Bak biz müslümanız öyle değil mi? Kayıp trilyon diyorsun,Hoca çalarken yanındamıydın? ki bu konuda hoca açıkladı.İftira atma,medyadan okuduklarını da buraya yazma bu bir,İkincisi hükümetten bahsetmişsin evet bende severim hükümeti ama biraz ağır gel,seviyorsak hatasız demiyoruz.Irak da yüzbinlerin katledilmesine seyirci kaldı bu hükümet yetmedi,uçaklara izin verdi.Yetmedi zinayı suç olmaktan çıkardı.Tayyip diye yanlışları bağrımıza basacak değiliz.Hocayada iftira atma lütfen
  Cevapla
 • mehmet ok 11 yıl önce Şikayet Et
  neeee cihad mı mücahid mi !!!. yazık arkadaşlar ergenekoncuların ve millet düşmanlarının en büyük umut kaynağı haca kendisi bile bu vatana ihanet ettiğini bilmiyor bundan 10 yıl önce de tanıyoruz hocayı şimdi de biliyoruz yeter arkadaşlar bu ülkeye bir menfaati olmayan ve hakkınfdaki 1 trilyon davasından bile aklanmayarak cumhurbaşkanı sayesinde özgürlüğe kavuşan bu ihtiyardan hala umut bekleyen arkadaşlar yazıktır bölünmeyelim türkiye cumhuriyeti tarihini en iyi yönetimi şuan iktidar destek olalım bir aha böyle bir hükümet bulamayabil
  Cevapla
 • erdem yildiz 11 yıl önce Şikayet Et
  Erdogan ile anlasamamasi bile belki yasliliktandir. Gecmis olsun diyorum ama gercekleride söylemekten cekinmiyorum.Hocamiz cok hos cok iyi ama cokta yasli ve bu yastaki bir kisinin yönetecegi ülkeden nekadar hayir gelir.Elbet iyi düsüncelidir ama her nekadar iyi düsünceleri olsada yaslidir.Dedelerimizden biliriz yaslaninca ne hallere düstüklerini eskiden tuttugunu koparanlar,yaslaninca bir ise yaramaz oluyorlar.Siyaseti hele ülkemizdeki politikayi bu yastaki bir insan kaldiramaz.Dogruya dogru karar veriniz,Erdogan ile anlasamamasi bile belki yasliliktandir..
  Cevapla
 • Mücahit Çakır 11 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim şifa versin Savunan adam ... İnsanlığın,Türkiyenin ,müslümanların sana ihtiyacı var savunan adam.Er yada geç bu nesil seni bir gün anlayacak.Ama o zaman sen bu dünyada olmayacaksın.Rabbim sana şifa versin.Yetiştirdiğin yüzbinler ,için sonsuz teşekkürler savunan adam.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bir ülkenin başkenti değişiyor! İşte yeni ismi (18 Ocak 2022 Günün Önemli Gelişmeleri)
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni doğal gaz müjdesi: Tüm raporlar bu istikamette