Samsung'un tanıtacağı 5 ürüne ait video sızdırıldı

Samsung’un yarın gerçekleştireceği Unpacked etkinliğiyle tanıtacağı yeni ürünleri bir video ile ortaya çıktı. Etkinlikte tanıtılacak Galaxy Note 20 ailesi ve diğer ürünler tüm detaylarıyla bu videoda görülüyor.

GİRİŞ 04.08.2020 16:13 GÜNCELLEME 04.08.2020 16:21

Samsung Unpacked etkinliği hakkında son birkaç aydır sürekli olarak tanıtılacak ürünlere dair sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Yarın sır perdesi aralanarak ürünler gün yüzüne çıkacak derken bir video sızdırıldı. Samsung’un etkinlikle tanıtılması beklenen tüm ürünleri bir gün öncesinden ortaya çıktı.

 

 

Etkinlikte tanıtılacak 5 cihazın neredeyse tamamı sızdırılmış durumda. Tasarımından teknik detaylarına kadar bilgilerine ulaştığımız bu cihazlar artık sır değil.

Yakın zaman önce Samsung Watch 3’ün yeni detaylarının sızdırılması gündem olmuşken, Samsung’un en sevilen serilerinden olan Note ailesinin yeni üyelerinin resmi tanıtım videolarını Evan Blass yani bilindik adıyla ”evleaks” sızdırmış oldu. Hesaptan paylaşılan video uzun olmasıyla dikkat çekerken, Galaxy Note 20 5G ve Galaxy Note 20 Ultra 5G modelleri görülüyor. Bu videoda ilginç bazı detaylar da bulunuyor.

 

 

Sızan videoda Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın gerçek bir “kalem ve kağıt hissine” sahip yeni S Pen’i de ortaya çıkıyor. Samsung, notları Samsung Notes uygulaması aracılığıyla PowerPoint ve Word dosyalarına dönüştürmenizi sağlayan bir özellik getirmek için Microsoft ile ortaklık kurmuş gibi görünüyor.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Anahtar teslimine hazırlanıyor! İşte deprem konutlarında il il son durum
Erkan: Enflasyonda aylık bazda gerileme devam edecek