iPhone 12 serisi için eskisini getir yenisini götür kampanyası

iPhone 12 serisi için eskisini getir yenisini götür kampanyası başlattı. Elinizdeki iPhone modelleriyle ilgili mağazalara giderek veya kargolayarak iPhone 12 serisi için indirimler kazanabilirsiniz.

iPhone 12 serisi için eskisini getir yenisini götür kampanyası
iPhone 12 serisi için eskisini getir yenisini götür kampanyası
GİRİŞ 28.11.2020 09:49 GÜNCELLEME 28.11.2020 09:57

Eski iPhone modelleri olanlar için bir takas amacı güden eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başladı. Belirli perakende platformlarında eski iPhone modelleri değerinden satın alınarak indirim, hediye çeki veya nakit ödeme olarak para iadesi yapılacak.

 

 

iPhone 12'ye ne kadar indirim yapılıyor?

Kampanyanın ilk detayları sızdığında eski iPhone 11 modellerini getirenlere 5999TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 12 satın alma imkanı sunulacağı belirtilmişti. Bununla birlikte tüm eski iPhone modelleri kampanyaya dahil edilmiş ve telefonun modeline göre geri iadeler de değişiyor.

 

 

Örneğin Hepsiburada ilk önce iPhone 12 modelini satın almanızı istiyor. Sonrasında iade etmek istediğiniz iPhone modelini kargo ile gönderiyorsunuz. Gerekli prosedürlerin ardından para iadesi yapılıyor yani anında indirim yok.

Platform ikinci el değerine ek olarak 700TL'ye varan indirim sunuyor. Platformdaki hesaplama aracına göre iPhone 5S için 370TL değerinde indirim almak mümkün. iPhone 11 Pro Max 512GB için ise 9100TL civarında bir meblağ söz konusu.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbul'da AK Partili belediyelerdeki işçilere yüzde 80 zam
Grönland'da hazine avı: Milyarderler eriyen buzullara yatırım yapıyor