LG kullanıcı geri bildirimi için web sitesi açtı

LG Electronics (LG) Türkiye, kullanıcıların ürünleri hakkındaki deneyim ve görüşlerini tüm tüketicilerle paylaşmak, LG ürünleri ile ilgili gerçek kullanıcı fikirlerini sunmak üzere web sitesini hayata geçirdi.

LG kullanıcı geri bildirimi için web sitesi açtı
LG kullanıcı geri bildirimi için web sitesi açtı
GİRİŞ 01.02.2021 10:33 GÜNCELLEME 01.02.2021 10:33

LG'den yapılan açıklamaya göre, www.lgilekesfet.com web sitesinde, kullanıcıların sahip oldukları, uzun süre deneyimleyerek etraflıca fikir sahibi oldukları LG ürünleri hakkında detaylı görüşleri paylaşılıyor. Böylelikle site, tüketicilere rehberlik ediyor, satın almayı düşündükleri ürünler hakkında tarafsız kişilerin görüşleri üzerinden fikir veriyor.

www.lgilekesfet.com web sitesi için LG ürünlerini satın aldıktan sonra deneyimleyip görüşlerini paylaşan kullanıcılar, LG ürünlerinden birini kazanma şansına sahip oluyor. 

Programa katılmak için video çekmek yeterli 

Satın aldıkları LG ürünleri ile ilgili deneyimleri paylaşmak ve yarışma periyotlarına özel seçilen LG ürünlerini kazanmak isteyen kullanıcıların, kullanmış oldukları LG ürünü ile ilgili düşüncelerini objektif bir şekilde paylaştıkları deneyim videosu çekmeleri yarışmaya katılım için yeterli oluyor.

Kullanıcıların daha sonra kampanya sayfası üzerinden form doldurarak çektikleri videonun linkini iletmeleri gerekiyor. 

LG ürünü kazananlar ise jüri değerlendirmesi sonrası LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanıyor.

KAYNAK: AA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
AK Partili Çelebi'den TBMM'de salvolar! HDP'liler çılgına döndü
Putin'den tehdit! Bunu yapan herhangi bir ülke yeryüzünden silinecektir