WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu

WhatsApp’ın gizlilik sözleşmesiyle ilgili tartışmalar devam ederken yeni özellikler de kesintisiz olarak tanıtılıyor. WhatsApp’ın bir süredir test ettiği üçüncü taraf etiket desteği yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunuldu.

WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu
WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu
GİRİŞ 25.03.2021 13:05 GÜNCELLEME 25.03.2021 13:05

WhatsApp’ın bu ay itibariyle test etmeye başladığı yeni özellik bugün itibariyle kullanıma sunuldu. Yeni özellik ile kullanıcılar harici şekilde oluşturdukları etiketleri WhatsApp sohbetlerine aktarabiliyor. Android ve IOS kullanıcıları artık bu özelliği kullanabilecek.

Clubhouse taklidine dikkat! Kullanıcı verilerini çalıyorlar

WhatsApp Telegram’daki özelliği kopyaladığı ortaya çıktı

Son dakika: WhatsApp ve Instagram neden çöktü? Bakanlıktan açıklama!

Kullanıcılar Sticker Maker gibi uygulamaları kullanarak albümlerinden etiket oluşturabiliyor ve sonrasında WebP formatında WhatsApp’a aktarılabiliyor. Etiket paketleri sadece 3 etiket barındırmalı ve sadece hareketli veya sabit içeriklerden oluşmalı. Bunun haricinde aktarım kabul edilmiyor.

Destek hattı da test ediliyor

Diğer taraftan sohbet içerisinden doğrudan WhatsApp destek hattına ulaşma seçeneği de test aşamasına geçti. Kullanıcılar karşılaştıkları sıkıntıları sohbet içerisinde ileterek bir WhatsApp destek biriminin katılmasını isteyebilecek. Bu özellik yakın dönemde kullanıma sunulacak.

 

KAYNAK: DONANIMHABER, HABER7
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Sincar tehlike altında: Terör örgütü PKK'dan 'ikinci Kandil' hamlesi
Benzine 58 kuruş indirim! Akaryakıta 2 TL'yi bulacak indirim yolda