Redmi aktif gürültü engelleme özellikli AirDots 3 Pro’yu tanıttı

Redmi, uygun fiyatlı aktif gürültü engelleme özellikli tam kablosuz kulaklığı AirDots 3 Pro modelini duyurdu. Redmi AirDots 3 Pro, düşük gecikme süresiyle oyuncuların dikkatini çekti.

Redmi aktif gürültü engelleme özellikli AirDots 3 Pro’yu tanıttı
Redmi aktif gürültü engelleme özellikli AirDots 3 Pro’yu tanıttı
GİRİŞ 26.05.2021 12:46 GÜNCELLEME 26.05.2021 12:46

Redmi, yeni aktif gürültü engelleme özelliğine sahip tam kablosuz kulaklığı Redmi AirDots 3 Pro'yu duyurdu. Sapsız, silikon uçlu kulak içi tasarımı ile dış dünya seslerine karşı iyi bir yalıtım sunan kulaklık, fiyatına göre dikkat çeken özelliklere sahip.

Haziran’da tanıtılacak akıllı telefonlar

Redmi K40 Gaming Edition rekor kırdı

OYUNCULAR İÇİN DÜŞÜK GECİKME SÜRESİ

Redmi tarafından yapılan açıklamaya göre AirDots 3 Pro'nun aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği, 35dB'e kadar gürültü engelleyebiliyor. Üstelik 69ms ultra düşük gecikme özelliği sayesinde oyunlar konusunda da iyi bir deneyim sunuyor. Kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve sorunsuz geçiş yapabiliyor.

UZUN KULLANIM SÜRESİ VE UYGUN FİYAT

Redmi, AirDots 3 Pro'nun tek şarj ile kullanım süresi hakkında bilgi paylaşmadı ancak sapsız tasarımın şarj konusunda bir dezavantajını beraberinde getirmesi muhtemel. Yine de ürünün şarj kutusunu yanınızda bulundurduğunuz sürece şarj konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı tahmin edebiliriz.

Peki yeni Redmi AirDots 3 Pro'nun fiyatı ne olacak? Redmi, yeni tam kablosuz kulaklığı için 55 dolar fiyat etiketi açıkladı.

 

ETİKETLER
kablosuz kulaklık
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Sezai Temelli'den gençlere skandal 'Öcalan' çağrısı
Dünya'da Omicron alarmı: Sınırlar peş peşe kapanıyor!