AirPods 3 ikizi Beats Studio Buds satışa çıktı

Apple’ın yeni tanıtacağı AirPods 3 ile tasarım açısından tamamen aynı olacağı iddia edilen Beats Studio Buds kulaklığı satışa sunuldu.

AirPods 3 ikizi Beats Studio Buds satışa çıktı
AirPods 3 ikizi Beats Studio Buds satışa çıktı
GİRİŞ 14.06.2021 16:01 GÜNCELLEME 14.06.2021 16:01

Teknoloji sektöründeki öncü isimlerden biri olan Apple önümüzdeki günlerde yeni nesil AirPods modelini satışa sunacak. Apple'ın yeni nesil AirPods modeliyle birlikte önemli yeniliklere de imza atması bekleniyor.

Şimdiye kadar sızdırılan raporlara göre Apple, kulaklığın gövde kısmını tamamen ortadan kaldıracak. Yani karşımıza Samsung'un Buds serisi kulaklıkları gibi AirPods modelleri çıkacak.

Elbette bu tasarım çizgisinin herkese hitap etmediği aşikar. Lakin söz konusu Apple olduğunda nedense kurallar değişiyor.

AirPods 3 fiyatı hakkında ipucu verdi

Apple geçtiğimiz gün yan markalarından biri olan Beats'in yeni kulaklığını satışa sundu. TWS özelliği ile donatılan kulaklığın fiyatı ise 150 dolar olarak belirlendi.

Burada bizler için iki önemli nokta var. Birincisi kulaklığın tasarımı, ikincisi ise kulaklığın fiyatı. 

Apple Beats Studio Buds kulaklıklarının tasarımını AirPods 3'te de birebir kullanabilir. Belki bir iki ufak dokunuş olacaktır. Lakin temel hatların aynı olması bizleri şaşırtmaz.

Çünkü şimdiye kadar sızdırılan raporlarda da benzer bir stil mevcuttu. Peki fiyat tarafında beklentimiz ne? Açık konuşmak gerekirse Apple'ın yeni nesil AirPods modelini 150 dolara satması çok da olası durmuyor. Fakat Buds'tan fersah fersah pahalı da olmayacaktır.

Hali hazırda güncel AirPods modeli için 160 dolarlık bir etiket belirlenmiş durumda. Dolayısıyla yeni AirPods modeli de 170 dolar civarında bir fiyattan satışa sunulabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Erdoğan'a anlattı
Yoğun kar yağışı! 50'den fazla ilde okullar tatil edildi