PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State rekorla başladı

PUBG’nin yapımcıları tarafından geliştirilen yeni PUBG: New State, Google Play’de erken kayıt için açıldı. Kısa sürede 17 milyonu aşarak hızlı bir başlangıç yaptı.

PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State rekorla başladı
PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State rekorla başladı
GİRİŞ 17.06.2021 09:47 GÜNCELLEME 17.06.2021 09:47

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un yapımcıları KRAFTON Inc'in yaptığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State'in erken kayıt sayısı güncellendi.

Excalibur PUBG Arena Turnuvası finali nefesleri kestiExcalibur PUBG Arena Turnuvası finali nefesleri kesti

PUBG Mobile Ulusal Şampiyonası'nda 240 bin TL'lik ödül için yarışacaklarPUBG Mobile Ulusal Şampiyonası'nda 240 bin TL'lik ödül için yarışacaklar

Krafton geçtiğimiz saatlerde merakla beklenen PUBG: New State'in ön kayıt sayılarını paylaştı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde iki günlük bir alfa testi düzenlenmişti ve rekor testin bitmesinin ardından geldi. Açıklamaya göre oyuna yalnızca Android cihazlar için kayıt yaptıran kişi sayısı 17 milyonu geçti.

Ayrıca oyunun ilk haritasına derinlemesine bir bakış için de geçtiğimiz günlerde bir video paylaşıldı. Onu ve oyunun Android için ön kayıt sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG'nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021'de Android ve iOS'ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sunulacak. PUBG: NEW STATE, orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratıyor ve onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale deneyimini sunmak için geliştiriyor. Mobil oyun için en dinamik ve gerçekçi silah oyunu olmasının yanı sıra oyun, mobil oyunun sınırlarını zorlayan en yüksek rendering teknolojisine sahip.

 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Cübbeli Ahmet'e tepki: Açıklamalarını düzelt
Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler