iPhone 13’ün en net görüntüsü ortaya çıktı

Apple’ın eylül ayında tanıtacağı iPhone 13 serisi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone 13 Pro’nun kamerasıyla ilgili önemli bir detay paylaşıldı. Ayrıca iPhone 13 serisinin en net fotoğrafı da yayınlandı.

iPhone 13’ün en net görüntüsü ortaya çıktı
iPhone 13’ün en net görüntüsü ortaya çıktı
GİRİŞ 30.06.2021 10:24 GÜNCELLEME 30.06.2021 10:27

Apple'ın eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modeline ilişkin önemli bir iddia ortaya atıldı. iPhone 13'ün tanıtılmasına sadece birkaç ay var.  Apple analisti Ming-Chi Kuo'ya göre iPhone 13 Pro serisinde yeni bir kamera kullanılacak.

iPhone 13 Pro Max modelini Apple'dan önce ev fiyatına satışa çıkardı! iPhone 13 fiyatları dudak uçuklatıyoriPhone 13 Pro Max modelini Apple'dan önce ev fiyatına satışa çıkardı! iPhone 13 fiyatları dudak uçuklatıyor

iPhone 13 Pro tasarımı sızdırıldıiPhone 13 Pro tasarımı sızdırıldı

iPhone 13 tanıtım tarihi sızdırıldıiPhone 13 tanıtım tarihi sızdırıldı

DuanRui de en yeni kukla modele ilişkin görüntüleri paylaştı. Standart boyutlu iPhone 13 üzerinde yeni çapraz çift kamera düzeni ve biraz daha büyük çentik dikkat çekiyor.

Modeller, iPhone 13 ve iPhone 13 Mini‘ye gelen yeni kamera düzeninin yanı sıra iPhone 13 Pro‘da daha kalın bir genel tasarım ve daha büyük bir kamera çıkıntısının olduğu da gösteriyor.

Yeni iPhone'un batıl inançlar nedeniyle 13 olarak değil de 12S olarak adlandırılacağı daha sık dillendirilirken Pro versiyonda geliştirilmiş ultra geniş kamera kullanılacağı iddia edildi.

Ayrıca gelecek yıl çıkacak olan iPhone 14 modellerinin hepsinde bu ultra geniş kameraya yer verileceği belirtildi.

Kuo ayrıca 2021 Eylül'de tanıtılması beklenen yeni iPhone Pro'da otomatik netleme de olacak.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Stoltenberg'den İsveç ve Finlandiya açıklaması: Erdoğan'la görüştüm, anlaştık
Doğurganlıkta Türkiye için kırmızı alarm! Fransa bile bizi geride bıraktı