HONOR Band 6 ile yaza hareket getirin

Akıllı saatleri aratmayan akıllı bileklik HONOR Band 6, farklı aktivite takibi yetenekleri, suya dayanıklılığı ve akıllı asistan özellikleriyle tatilinizi daha aktif geçirmenize yardımcı olacak.

HONOR Band 6 ile yaza hareket getirin
HONOR Band 6 ile yaza hareket getirin
GİRİŞ 07.07.2021 12:06 GÜNCELLEME 07.07.2021 12:06

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı bileklik HONOR Band 6’yla bu yazı daha aktif ve formda geçirmenizi sağlayacak. Spor ve aktivite takibi konusunda adeta bir akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6, tatil sezonunun başlamasıyla hareketli geçecek yaz mevsimindeki akıllı asistanınız olmaya hazır.

Honor X20 SE uygun fiyat yüksek performansla tanıtıldıHonor X20 SE uygun fiyat yüksek performansla tanıtıldı

Honor Band 6 Turkcell'de kullanıcılarla buluşuyorHonor Band 6 Turkcell'de kullanıcılarla buluşuyor

Yaz denince akla tatil, tatil denince de genellikle deniz, güneş ve kum geliyor. Bu üçlü bizler için her ne kadar eğlenceli olsa da yanımızda taşıdığımız elektronik cihazlar için çeşitli problemlere neden olabilir. HONOR Band 6 ise zorlu koşullarda kullanılabilecek şekilde tasarlandı. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan akıllı bileklik, sıcaklık ve aşınmaya karşı kapsamlı testlerden başarıyla çıktı. Kayışlarında silikon materyal kullanılan Band 6, kir ve ter tutmazken suya dayanıklı olması sayesinde de kolayca temizlenebiliyor. 

SU ALTINDA BİLE VERİ TAKİBİ

HONOR Band 6, kapsamlı egzersiz ve aktivite özellikleriyle yazın yüksek temposunu kontrol etmenizi sağlıyor. Açık ve kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, havuzda yüzme gibi 10 farklı aktivitenizi takip edebilen akıllı bileklik, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 değerini de ölçebiliyor. Bunların yanı sıra atılan adım sayısı, kalp ritmi, harcanan kalori gibi standart verileri rakiplerinin aksine oldukça geniş ve canlı bir ekrandan, detaylı bir şekilde gösterebiliyor. HONOR Band 6, su altında da aktivitelerinizi takip etmeye devam ediyor. Özellikle yüzmeye meraklı olanlar için kulaç sayısı, kat edilen mesafe ve SWOLF skoru gibi istatistikleri kaydediyor.

AKILLI ASİSTAN ÖZELLİKLERİ ÖNE ÇIKIYOR

Sadece 10 dakikalık şarjla 3 gün kullanılabilen HONOR Band 6, akıllı asistan özellikleriyle de birçok işi kolaylaştırıyor. Plaj çantanızın dibindeki telefonu bulmanızı kolaylaştıran “Telefonumu Bul”, tatilin en güzel anlarını telefonunuzu elinizde tutmadan kaydetmenizi sağlayan “Uzaktan Deklanşör” ve telefonunuzdaki müzikleri kolayca yönetmenize imkân tanıyan “Müzik Oynatma” gibi uygulamalar, HONOR Band 6’yı sıradan bir akıllı bileklikten çok daha fazlasına sahip bir yardımcı haline getiriyor.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Derbide puanlar paylaşıldı!
Son Dakika: Muğla'da 4,8 büyüklüğünde deprem