Oppo oyuncu telefonu sızdırıldı

Oppo’nun yeni patent başvurusu sonrası şirketin ilk defa bir oyuncu telefonu geliştirdiği ortaya çıktı. Patent görsellerinde Oppo’nun oyuncu telefonuna dair tüm detaylar görünüyor.

Oppo oyuncu telefonu sızdırıldı
Oppo oyuncu telefonu sızdırıldı
GİRİŞ 07.07.2021 17:25 GÜNCELLEME 07.07.2021 17:25

OPPO'nun Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi'nde (EUIPO) aldığı bir patent gün yüzüne çıktı. 28 Mayıs'ta başvurusu yapılan ve geçtiğimiz günlerde de onaylanan patent, OPPO'nun bir oyuncu telefonu üzerinde çalıştığını gözler önüne seriyor.

EUIPO'nun yayınladığı patent belgeleri, OPPO'nun üzerinde çalıştığı oyuncu telefonunun tasarımını da gösteriyor.

Oppo A74 Türkiye’de satışa sunulduOppo A74 Türkiye’de satışa sunuldu

Türkiye'de üretilen OPPO Reno5 Lite'ın tasarım hikayesiTürkiye'de üretilen OPPO Reno5 Lite'ın tasarım hikayesi

OPPO OYUNCU TELEFONU BU ŞEKİLDE GÖRÜNECEK

Yayınlanan görüntüler, OPPO'nun yaklaşmakta olan telefonunun oldukça ince çerçevelerle geleceğini gözler önüne seriyor. Ancak bu görüntülerde ön kameraya yer verilmemiş. Patent belgeleri, ön kamera hakkında net bir şey söylemiyor ancak telefonun muhtemelen sol üst bölümünde bir delik olacak ve ön kamera da buraya yerleştirilmiş olacak. Neticede bu bir oyuncu telefonu ve şirket, ekranın üst orta kısmına açacağı bir delikle görüş açısını daraltmak istemeyecektir.

Telefonun arka kısmına baktığımızda ise dörtlü kamera kurulumunun varlığını görüyoruz. Elbette bu kamera kurulumunun teknik detayları bilinmiyor. Ayrıca bu telefonun arka kasasının tam ortasında, büyük ihtimalle LED aydınlatmalar bulunacak bir "O" harfi bulunacak. Telefon, daha şimdiden OPPO hayranlarını heyecanlandıracak olsa da bu patentin hiçbir zaman gerçek bir ürün haline gelmeyeceği ihtimalini de unutmamak gerek.

 

KAYNAK: WEBTEKNO, HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin yerli ve milli uçak ile İHA'larının ilk uçuş görüntüleri
CHP'de deprem skandalı: Yediler içtiler faturayı belediyeye ödettiler