Huawei Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro’yu tanıttı

Huawei, Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro isimli yeni giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıttı. Band 6 ve Watch GT 2 Pro’nun gelişmiş versiyonları olan cihazlar sağlık anlamında önemli özelliklere sahip.

Huawei Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro’yu tanıttı
Huawei Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro’yu tanıttı
GİRİŞ 30.07.2021 10:25 GÜNCELLEME 30.07.2021 10:25

HarmonyOS'la çalışan ilk amiral gemisi olan P50 ailesini duyuran Huawei, bu etkinlik kapsamında yeni bir akıllı saat ile yeni akıllı saatini de duyurdu. Huawei'nin duyurduğu ürünlerden bir tanesi Watch GT 2 Pro EKG, diğeri ise Band 6 Pro olarak isimlendiriliyor.

Huawei gövde gösterisiyle geri döndü: Huawei P50 ve Huawei P50 Pro tanıtıldıHuawei gövde gösterisiyle geri döndü: Huawei P50 ve Huawei P50 Pro tanıtıldı

Huawei Watch GT 2 Pro EKG

EKG ÖZELLİKLİ AKILLI SAAT

Watch GT 2 Pro EKG, şirketin bir süre önce duyurduğu Watch GT 2 Pro'nun EKG destekli bir versiyonu olarak karşımıza çıktı. Buna ek olarak 17 profesyonel spor takibi, 85 özel spor modu, saturasyon oranını ölçme ve 24 saat boyunca kalp takibi yapabilen akıllı saat, 2 haftaya kadar kullanım imkanı sunuyor. Hızlı şarj desteğine de sahip olan Watch GT 2 Pro EKG, 5 dakikalık şarj ile 10 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca bu akıllı saatin 1,39 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Huawei Band 6 Pro

UYGUN FİYATLI AKILLI BİLEKLİK

Huawei'nin akıllı bant gibi görünüyor olsa da özellikleri ile bir akıllı saate daha yakın olan 1,47 inç ekran boyutlu Band 6 Pro ise Band 6'nın yenilenmiş bir versiyonu. Vücut sıcaklığını ve vücut sıcaklığındaki değişiklikleri algılamak için özel bir sensöre sensöre sahip olan Band 6 Pro, 24 saat nabız takibi, oksijen saturasyonu ölçümü, 96 egzersiz modu gibi pek çok özelliğe sahip. Bu ürünü profesyonel bir akıllı saatten ayıran tek özellik, GPS desteğinin olmaması.

WATCH GT 2 PRO EKG VE BAND 6 PRO FİYATLARI

Yapılan açıklamalara göre Band 6 Pro, yalnızca 69 dolar karşılığında satın alınabilecek. Bu ürün, 20 Ağustos itibarıyla Çin pazarındaki yerini alacak. Watch GT 2 Pro EKG ise 12 Ağustos itibarıyla satın alınabilecek. Bu akıllı saatin fiyatı ise 477 dolar olarak açıklandı. Ürünlerin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

KAYNAK: WEBTEKNO, HABER7
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbullu perişan halde: İBB Başkanı İmamoğlu balık restoranında
AK Parti'den Kılıçdaroğlu ve Sedef Kabaş'a tepki