Honor Earbuds 2 Lite Türkiye'de satışa çıktı

Honor,​​​​​​​ Earbuds 2 Lite True kablosuz kulaklıklarını uygun fiyatla Türkiye’de satışa sundu. Kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 32 saate varan pil ömrü sunuyor.

Honor Earbuds 2 Lite Türkiye'de satışa çıktı
Honor Earbuds 2 Lite Türkiye'de satışa çıktı
GİRİŞ 16.08.2021 12:35 GÜNCELLEME 16.08.2021 12:35

Honor'dan yapılan açıklamaya göre, gürültü engelleme özelliğine sahip en uygun fiyatlı kulaklık olarak öne çıkan Earbuds 2 Lite, başarılı performansı ve ses kalitesini ergonomik bir tasarımla buluşturuyor.

Kulaklık, toplam 32 saate kadar süren pil ömrüyle kesintisiz müzik ve görüşme keyfi sunuyor.

Verilen bilgiye göre, sınıfında benzersiz bir batarya ömrüne sahip olan kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 32 saate varan pil ömrü sunarken aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisini barındıran en uygun fiyatlı kulaklık olarak öne çıkıyor.

Kullanıcılar için en rahat kullanımı sağlama hedefiyle yola çıkan Honor, Earbuds 2 Lite'ı binlerce kulak şeklini inceleyerek hazırladı. Bu sayede rahat ve ergonomik bir tasarıma sahip olan kulaklık, içerisinde üç farklı boyutta esnek silikon kulaklık uçlarıyla kişiselleştirilebilen bir dinleme deneyimi sağlıyor.

Buzul beyazı ve gece siyahı renklerine sahip olan Honor Earbuds 2 Lite, 499 TL'den başlayan fiyatlarla online satış kanallarından temin edilebiliyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kahraman şehit polis teröristi böyle öldürdü!
Davutoğlu'nun zor anları! Sosyal medyada gündem oldu