Dijital oyun ekosisteminin nabzı Konya’da atıyor

Türksat’ın iletişim desteği verdiği OG’21 Oyun Geliştirme Yaz Kampı, Konya'daki Beyşehir Gölü kamp alanında sürüyor.

Dijital oyun ekosisteminin nabzı Konya’da atıyor
Dijital oyun ekosisteminin nabzı Konya’da atıyor
GİRİŞ 28.08.2021 09:29 GÜNCELLEME 28.08.2021 09:29

Türkiye’nin dijital oyun, animasyon, dijital sinema, genel internet yayıncılığı ve dijital içerik ekosisteminin kurulması kapsamında başlatılan OG’21 Oyun Geliştirme Yaz Kampı, Konya Beyşehir Gölü kamp alanında Türksat’ın iletişim desteğiyle gerçekleşiyor.

Yerli ve yabancı şirketlerin, akademisyenlerin, sektör ustalarının, yatırımcıların, İK, finans, dijital dönüşüm, reklam, tanıtım ve sosyal medya birimlerinin takip ettiği OG’21 Oyun Geliştirme Yaz Kampı ile Türkiye’nin Dijital Oyun Vadisi’nin de kurulması amaçlanıyor.

Sektöre yeni giriş yapan gençler ile kuracakları stüdyolara ve yeni oyun fikirlerine yatırım yapmak isteyen büyük oyun firmalarından temsilcilerin bir araya geleceği kamp organizasyonunun son iki gününde düzenlenecek olan atölye çalışmaları ve yarışmalar Türksat Tanıtım kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Etkinliğin uydu üzerinden canlı olarak yayınlanmasıyla kamp programı Türksat’ın kapsama alanı içinde kalan diğer ülkelerdeki oyun meraklıları tarafından da takip edilebilecek.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
TEKNOLOJİ
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Milyarlık vurgunda son dakika gelişmesi! Bitrota'nın sahiplerinden K.A yakalandı
Ülkesine böyle seslendi: Türkiye'yi muhakkak ziyaret edin