Galaxy Watch 6'nın pil kapasitesi sızdırıldı!

Samsung'un tanıtacağı Galaxy Watch 6'nın özellikleri sızdırıldı. Yeni nesil giyilebilir cihaz olan akıllı saatin, Galazy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 gibi katlanabilir cihazlarıyla birlikte tanıtılması bekleniyor.

Galaxy Watch 6'nın pil kapasitesi sızdırıldı!
Galaxy Watch 6'nın pil kapasitesi sızdırıldı!
GİRİŞ 18.03.2023 09:56 GÜNCELLEME 18.03.2023 10:44

Samsung Galaxy Watch 6'nın batarya bilgileri sızdırıldı. Pil kapasitesinin Watch 5'e göre daha fazla olduğu söyleniyor. Bazı teknoloji uzmanlarına göre, Samsung tüm serinin pillerini tamamen yükseltebilir.

Samsung Exynos 2300'ün bilgileri sızdırıldı: 3.09GHz Cortex-X3 Süper Çekirdek ile geliyor!Samsung Exynos 2300'ün bilgileri sızdırıldı: 3.09GHz Cortex-X3 Süper Çekirdek ile geliyor!

SAMSUNG GALAYX WATCH 6 PİL YÜKSELTMESİ

GSM arena tarafından yayınlanan rapora göre, merakla beklenen Samsung Galaxy Watch 6 yeni bir batarya kapasitesiyle geliyor. Yeni nesil giyilebilir cihaz olan akıllı saat, teknoloji devi Samsung'un tanıtacağı Galazy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 gibi katlanabilir cihazlarıyla birlikte tanıtılması bekleniyor. Cihazların tanıtılması durumunda Ağustos ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Samsung, yeni nesil cihazlarını tanıtmadan önce teknoloji meraklıları Galaxy Watch 6 akıllı saati hakkındaki bilgileri internete sızdırdı. Sızıntıya göre Samsung Galaxy Watch 6 serisinin giriş seviyesi varyantının 300mAh pil sunacağı belirtiliyor. Ayrıca 44 nm standart classic varyant akıllı saatin ise 425mAh pil taşıdığı söyleniyor.

Samsung, yeni nesil Galaxy Watch 6'nın cihaz pilinde %5'e varan bir iyileştirme sağlayacak. Galaxy Watch 5'ten daha fazla pil kapasitesine sahip olacak akıllı cihaz, 590mAh'ye sahip Galaxy Watch Pro'nun gerisinde kalıyor.

KAYNAK: HABER7
Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak'a gidiyor: Bakan Fidan: 20'nin üzerinde anlaşma imzalanacak
Bu gurur Türkiye'nin! Aksungur Çad hava kuvvetlerinde böyle görüntülendi