WhatsApp yeni özelliğine kavuştu!

WhatsApp, grup aramalarında artık 15 kişiye kadar katılımcıyla başlatılabileceğini duyurdu, böylece eski 7 kişi sınırı kaldırılmış oldu.

WhatsApp yeni özelliğine kavuştu!
WhatsApp yeni özelliğine kavuştu!
GİRİŞ 24.07.2023 14:02 GÜNCELLEME 24.07.2023 14:02

Meta'ya ait haberleşme uygulaması WhatsApp, beta sürümünde yeni özellikler test etmeye devam ediyor.

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre, WhatsApp, iOS sürümünde yeni bir özellik daha test ediyor. Bu özellik sayesinde seçilen kişilerle grup araması yapılabilecek.

15 KİŞİYLE AYNI ANDA GÖRÜŞME YAPILABİLECEK

Android için en son WhatsApp beta güncellemesi 2.23.15.14 ile kullanıcılar artık 15 kişiye kadar grup araması başlatabilir.

Aynı değişiklikler, iOS için WhatsApp beta 23.15.1.70 sürümünde de kullanıma sunuldu. 

İlk görüşme için en fazla 15 kişi seçmek mümkün olsa da grup görüşmelerinde toplamda en fazla 32 katılımcı seçilebilecek.

Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Siyasi partiler 2 Haziran için kolları sıvadı
Santiago Bernabeu'da gözyaşları sel oldu!